• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaInneElektryk/pomoc elektryka
    Elektryk/pomoc elektryka
    Inne
    Warszawskie Centrum Expo XXI Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    elektryka

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    ·        montaż instalacji elektrycznej i hydraulicznej na potrzeby imprez organizowanych na terenie obiektu

    ·        nadzór nad prawidłowym działaniem wykonanych instalacji w trakcie trwania imprez

    ·        eksploatacja, naprawy instalacji elektrycznej w budynku

    ·        współpraca z klientami i firmami podwykonawczymi

    ·        nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

    ·        drobne prace remontowo-budowlane oraz konserwacyjne

    Nasze wymagania

    ·        uprawnienia 1kV

    ·        samodzielność w działaniu

    ·        komunikatywność, uprzejmość i pozytywne nastawienie

    ·        zaangażowanie w powierzone zadania

    ·        dyspozycyjność

    ·        bardzo dobra organizacja pracy

    ·        gotowość do pracy w weekendy i trybie 3-zmianowym

    ·        mile widziane uprawnienia: obsługa podestów wolnobieżnych, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    To oferujemy

    ·        stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    ·        zatrudnienie na umowę o pracę

    ·        przyjemną atmosferę

    ·        prywatną opiekę medyczną (Lux-Med.)

    ·        bezpłatny parking dla pracowników

    O nas

    Expo XXI Warszawa to nowoczesny obiekt multivenue w sercu stolicy, przygotowany do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju wydarzeń. Eventy, wydarzenia cykliczne, targi, kongresy, gale, konferencje, wystawy, koncerty, pokazy mody, imprezy sportowe i kulturalne. Obiekt jest świetnie skomunikowany z miastem dzięki drugiej linii metra, oraz rozbudowanej sieci tramwajów i autobusów.

    Wszystkie ofertyWarszawaInneElektryk/pomoc elektryka