• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager - Integracja systemów informatycznych
    Key Account Manager - Integracja systemów informatycznych
    Nowa
    Sprzedaż
    WASKO S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    sprzedaż

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Key Account Manager będzie odpowiedzialny za:

    • realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • samodzielne pozyskiwanie klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych przy wykorzystaniu wszystkich kanałów komunikacyjnych,
    • bieżącą i bezpośrednią obsługę klientów (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania),
    • kreowanie potrzeb Klientów zgodnych z ofertą firmy oraz wyznaczonym celami sprzedażowymi,
    • budowanie relacji z klientami opartych na zasadach partnerskiej współpracy,
    • kontakty z kontrahentami oraz partnerami biznesowymi,
    • współpracę z zespołem techniczno-handlowym w zakresie przygotowania ofert oraz materiałów marketingowych.

    Poszukiwane kompetencje:

    • minimum 5 letnie doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży usług i rozwiązań IT ze szczególnym uwzględnieniem systemów wykorzystujących rozwiązania klasy ESB,
    • zrozumienie potrzeb i wymagań rynku w zakresie integracji systemów oraz znajomość konkurencji i trendów w dziedzinie rozwiązań ESB,
    • znajomość popularnych narzędzi i platform do integracji systemów, najchętniej z rodziny WSO2,
    • samodzielność,
    • zaangażowanie i silna orientacja na sukces,
    • optymistyczne podejście do świata i ludzi,
    • wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność słuchania, kreatywność, kultura osobista),
    • znajomość pakietu biurowego MS Office (Word, Power Point, Excel),
    • komunikatywna znajomość co najmniej jednego języka obcego na poziomie biegłym biznesowym,
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    • wykształcenie techniczne z zakresu szeroko rozumianego IT.

     Oferujemy:

    • motywujący system wynagradzania,
    • pracę w jednej z największych i najstabilniejszych firm IT w Polsce z ponad 35 letnim doświadczeniem rynkowym, notowaną na GPW w Warszawie,
    • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • przyjazną atmosferę pracy
    • elastyczny czas pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • realny wpływ na realizowane projekty
    • atrakcyjne narzędzia pracy

    Opieka:

    • opieka medyczna dla Pracowników
    • grupowa oferta ubezpieczeniowa

    Inne:

    • parking dla rowerów na terenie firmy
    • parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy

    Zajęcia dodatkowe po pracy:

    • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych - zwiedzanie kraju i zagranicy
    • karty Medicover Sport dla stałych Pracowników
    • spotkania integracyjne w gronie współpracowników
    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager - Integracja systemów informatycznych