• Wszystkie ofertyWołczkowoInżynieriaProjektowanieArchitekt Wnętrz - Projektant Wnętrz
    Architekt Wnętrz - Projektant Wnętrz
    Nowa
    Inżynieria
    We wnętrzu

    Wołczkowo
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    2D

    Mile widziane

    Archicad

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • -Tworzenie projektów technicznych i wykonawczych.
    • -Współpraca z głównym projektantem w zakresie wizji projektowych.
    • -Opracowywanie specyfikacji materiałowych i kosztorysów.
    • -Tworzenie moodboardów i komunikacja z klientami oraz wykonawcami.
    • -Koordynacja z dostawcami i wykonawcami.
    • -Inwentaryzacja inwestycji,

    Nasze wymagania

    • - Wykształcenie wyższe w zakresie architektury lub projektowania wnętrz.
    • - Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata.
    • - Znajomość programów (Archicad, microsoft excel)
    • - Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole.
    • - Samodzielność i umiejętność zarządzania czasem oraz projektami
    • - Umiejętność pracy z klientem – słuchanie potrzeb i przekładanie ich na projekty, doradztwo,
    • - znajomość trendów, materiałów oraz technik projektowych

    To oferujemy

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość realizacji kreatywnych projektów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole pełnym pasji.
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Samodzielne stanowisko, mające wpływ na rozwój firmy
    • Szkolenia produktowe

    O nas

    • Powiększamy zespół!
    • Poszukujemy perełek na rynku pracy - ambitnych, dokładnych i uzdolnionych projektantów.
    • Projektanta Wnętrz odpowiedzialnego za tworzenie projektów technicznych, współpracę z głównym projektantem oraz inwestorami.
    • Prześlij CV i portfolio
    • Zapraszamy do aplikowania!

    Wszystkie ofertyWołczkowoInżynieriaProjektowanieArchitekt Wnętrz - Projektant Wnętrz