• Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentSpecjalista / Specjalistka ds. rekrutacji i EB
    Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji i EB
    Nowa
    HR
    Wirtualna Polska Media

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    direct search

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru, który dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspiruje w codziennych decyzjach.

    Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. Codziennie pomagamy naszym użytkownikom w sprawach ważnych i nietypowych.

    Dołącz do Wirtualnej Polski na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji i EB! 🚀

    Czym będziesz się zajmować?

    • Poszukiwaniem i selekcją odpowiednich kandydatów na platformach rekrutacyjnych i innych branżowych narzędziach
    • Budowaniem pozytywnych relacji z kandydatami i zapewnieniem najwyższego poziomu jakości procesów rekrutacyjnych
    • Stałą współpraca z menadżerami i People&Culture Business Partnerkami
    • Przygotowywaniem raportów, zestawień i prezentacji dotyczących prowadzonych procesów
    • Współprowadzeniem onboardingu dla nowych pracowników
    • Projektami Employer Brandingowymi

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
    • Doświadczenie w rekrutowaniu w branży IT
    • Znajomość metod i narzędzi pozyskiwania kandydatów (m.in. direct search) oraz wyszukiwanie nowych źródeł
    • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
    • Inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
    • Otwartość na nowe wyzwania i chęć rozwoju
    • Poczucie humoru, odwaga w działaniu i duuuużo pozytywnej energii 😉

    Zapewniamy:

    • Pracę w jednej z największych firm mediowych w Polsce
    • Możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej
    • Dużą samodzielność działania
    • Zgrany, wspierający się team, który góry przenosi 😊

    Oferujemy:

    • Swobodną atmosfere
    • Brak dress codu
    • Szkolenia i konferencje
    • Możliwość pracy hybrydowej
    • System kafeteryjny -sama / sam decydujesz z których benefitów chcesz skorzystać
    • Integracje i celebracje
    • Akcje CSR
    • Platformę szkoleniowo rozwojową

    Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentSpecjalista / Specjalistka ds. rekrutacji i EB