Oferty
Konstruktor Układów Elektrycznych
Nowa
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
WSK "PZL-Świdnik" S.A.

Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

CAD

zarządzanie projektami

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Zadania: 

  • Terminowe, kosztowe i jakościowe wdrażanie nowych konfiguracji śmigłowca przy pełnym zachowaniu kluczowych wymagań podczas modernizacji, dostosowywania, napraw, inicjatyw udoskonalania produktów, 
  • Integracja i nadzór nad treścią oraz rozwiązaniami technicznymi na poziomie systemu śmigłowca (propozycja, ocena, koordynacja rozwiązań technicznych dostarczonych przez obszary techniczne), 
  • Wkład w plan certyfikacji oraz jego poprawność i kompletność, 
  • Koordynacja przepływu informacji technicznych w obszarach technicznych oraz w ramach zakupów i głównych dostawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z elektryką, elektroniką lub mechaniką), Znajomość oprogramowania CAD,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami, 
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1, 
  • Kompetencje miękkie: umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, przejmowanie własnej inicjatywy, odpowiedzialność.

Oferujemy: 

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu, 
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, 
  • Opiekę medyczną i pakiet socjalny.