Oferty
Płatny program dla inżynierów
Nowa
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
WSK "PZL-Świdnik" S.A.

Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Microsoft Office

inżynieria

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Zdobądź z nami pierwsze doświadczenie!

Dla absolwentów oraz studentów ostatniego roku studiów technicznych (m.in. Mechatronika,

Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Elektrotechnika, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Matematyka, Fizyka) oferujemy płatny 2 miesięczny program doszkalający na terenie firmy PZL Świdnik. Program stanowi połączenie wiedzy merytorycznej z zajęciami praktycznymi od początku oferujemy wynagrodzenie. Ruszamy w październiku

Czego się u nas nauczysz?

  • Praktycznego projektowania w CatiaV5,
  • Budowy śmigłowca,
  • Podstaw dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego,
  • Podstaw analiz aeromechnicznych i dynamicznych,
  • Charakterystyki materiałowej,
  • Branżowego języka angielskiego (z zakresu budowy śmigłowca).

jeżeli:

  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku studiów technicznych i poszukujesz pierwszego doświadczenia jako Inżynier (uczestnicy szkolenia otrzymują wynagrodzenie)
  • Posiadasz ogólną wiedzę techniczną
  • Posługujesz się komunikatywnym językiem angielskim.

Po zakończeniu programu oferujemy zatrudnienie na stanowisku Młodszy Konstruktor