• Wszystkie ofertyWrocławMarketingContent / CopywritingSpecjalista ds. komunikacji marki/ Brand Communication Specialist
    Specjalista ds. komunikacji marki/ Brand Communication Specialist
    Marketing
    Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    copywriting

    branding

    Opis stanowiska

    Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to nowoczesna uczelnia zajmująca się podwyższaniem kompetencji oraz kwalifikacji zawodowych. Obecnie tworzymy szeroki wachlarz studiów podyplomowych.

    W związku z rozwojem naszej uczelni szukamy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Budowanie i rozwijanie relacji z przedstawicielami mediów, dziennikarzami oraz twórcami naukowymi,
    • Koordynowanie działań komunikacyjnych, dbanie o jakość merytoryczną i spójność publikowanych treści,
    • Tworzenie i redagowanie materiałów prasowych, artykułów eksperckich, wywiadów oraz materiałów promocyjnych,
    • Współpraca z mediami oraz innymi instytucjami w celu zapewnienia odpowiedniej ekspozycji ekspertów,
    • Koordynacja wdrażania planów komunikacyjnych i działań wizerunkowych oraz nadzór nad ich przekazem,
    • Zarządzanie wizytówkami firmy i dbanie o spójność wizerunku w przestrzeniach komunikacyjnych marki,
    • Opieka nad profilami marki w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest),
    • Tworzenie angażujących harmonogramów publikacji w social media, dostosowanych do celu i charakteru komunikacji oraz specyfiki platform,
    • Współpraca z zespołem graficznym i copywriterami przy tworzeniu treści oraz materiałów marketingowych,
    • Organizacja wydarzeń, konkursów i akcji promocyjnych, w celu zwiększenia zaangażowania odbiorców,
    • Redakcja i skuteczna dystrybucja materiałów prasowych, w tym artykułów, wywiadów i innych materiałów promocyjnych,
    • Przygotowywanie strategii zakupu przestrzeni mediowych,
    • Monitorowanie rynku, analizowanie trendów branżowych, raportowanie nt. skuteczności prowadzonych działań.​

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą medialno-komunikacyjną (branding, media buying, influencer marketing), poparte sukcesami — warunek konieczny,
    • Doświadczenie w budowaniu strategii komunikacyjnych oraz realizacji projektów wizerunkowych,
    • Znajomość rynku medialnego, wypracowane relacje z dziennikarzami,
    • Doskonała znajomość zasad językowych oraz umiejętność dostosowywania treści do formatu i grupy odbiorców,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i rozwinięte umiejętności interpersonalne, umożliwiające efektywną współpracę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji,
    • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów oraz otwartość na nowe wyzwania.

    Oferujemy:

    • Komfortowe biuro w centrum Wrocławia,
    • Imprezy integracyjne oraz team-buildingowe,
    • Przyjazną i wspierającą atmosferę w pracy,
    • Dostęp do platformy kafeteryjnej z szeroką gamą benefitów,
    • Upominki okolicznościowe dla pracowników,
    • Wspieranie rozwoju zawodowego.

    Wszystkie ofertyWrocławMarketingContent / CopywritingSpecjalista ds. komunikacji marki/ Brand Communication Specialist