• Wszystkie ofertyKrakówFinanseKontrolingAnalityk z językiem niemieckim – zespół ds. operacji ubezpieczeniowych
    Analityk z językiem niemieckim – zespół ds. operacji ubezpieczeniowych
    Finanse
    Xceedance Consulting Polska Sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    We were formed to deliver insurance services and innovative technology solutions across the industry’s lifecycle. Our mission remains focused on leveraging deep-rooted domain knowledge to guide clients to profitable growth.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język niemiecki

    Mile widziane

    Microsoft Office Excel

    analiza

    finanse

    UAT

    analiza finansowa

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dlaczego pokochasz pracę w Xceedance?

    Ludzie - jesteśmy różnorodną grupą ludzi pełnych pasji, posiadających różnorodne talenty, których łączy wspólny cel – dostarczanie jak najlepszej obsługi naszym klientom.

    Nasza pozycja w branży ubezpieczeniowej - Xceedance wspiera ubezpieczycieli, reasekuratorów i brokerów na całym świecie.

    Umożliwiamy naszym klientom usprawnienie operacji, wdrożenie technologii oraz poprawę ich wyników.

    Twój rozwój - regularne szkolenia, mentoring, networking. Dodatkowo, otrzymasz własny budżet na rozwój.

    Czym będziesz się zajmować?

    - Utrzymywanie/aktualizowanie bazy danych klienta na podstawie otrzymanych dokumentów i informacji.

    - Analiza dokumentów ubezpieczeniowych, takich jak umowy, aneksy itp.

    - Przygotowywanie i dystrybucja raportów.

    - Poszukiwanie rozwiązań dla zmieniających się wymagań i potrzeb biznesowych.

    - Udział w projektach regionalnych i globalnych jako członek grupy roboczej.

    - Identyfikowanie, uzgadnianie i doskonalenie procesów oraz ich aktualizacji.

    - Implementacja narzędzi i systemów, w tym tworzenie i weryfikacja scenariuszy w testach UAT.

    - Kontakt z zespołami deweloperskimi, operacyjnymi klienta oraz zespołem underwritingu. - Dbanie o transfer wiedzy w zespole.

    Oczekiwania

    Poniższe wymagania są kluczowe dla tej roli i pozwolą Ci pewnie realizować dostawy dla naszych klientów:

    - Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.

    - Wysoka dbałość o szczegóły.

    - Kreatywność i zdolność do kwestionowania status quo.

    - Dobre umiejętności obsługi Excela.

    - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    - Dobra znajomość języka niemieckiego.

    - Doświadczenie w analizie dokumentów (finansowych i niefinansowych) oraz wyciąganiu wniosków.

    - Zainteresowanie pracą w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

    - Pozytywne nastawienie i poczucie humoru to konieczność! - Dla nas ważna jest również zdolność do organizacji własnego czasu oraz inicjatywa.

    Możliwości rozwoju

    Wprowadzimy Cię krok po kroku do procesów i zadań w Xceedance. Dowiesz się, jak nasza firma wspiera ubezpieczycieli, reasekuratorów i brokerów na całym świecie. Umożliwiamy naszym klientom prowadzenie działalności, wdrażanie najnowocześniejszych technologii i poprawę ich wydajności. Zdobędziesz wiedzę oraz doświadczenie z pierwszej ręki, dowiesz się, jak działają nasze procesy i zaczniesz rozwijać wiedzę specjalistyczną w zakresie poszczególnych rodzajów usług.

    Mamy nadzieję, że spodoba Ci się również kultura naszej firmy. Dbamy o to, aby wspierać naszych pracowników, pomagamy im rozwijać się, tworząc środowisko, które zachęca do nauki. Xceedance daje możliwość korzystania z regularnych szkoleń, mentoringu oraz networkingu. Nasi menedżerowie i liderzy odegrają kluczową rolę w kształtowaniu Twojej kariery.

    Nasze wymagania

    Czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Xceedance:

    ·      Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    ·      Dobra znajomość języka niemieckiego.

    ·      Kluczowe jest dla nas analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.

    ·      Wcześniejsze doświadczenie w finansach/kontroli kredytowej/inkasach będzie dodatkowym atutem.

    ·      Otwartość na nowe wyzwania.

    ·      Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

    ·      Znajomość Excela.

    ·      Pozytywne nastawienie i poczucie humoru są dla nas kluczowe!

    Czego możesz od nas oczekiwać:

    ·      Unikalny rozwój zawodowy i osobisty w jednej z pionierskich firm w zakresie profesjonalnego wsparcia ubezpieczeń.

    ·      Stałe szkolenia zawodowe - aby dobrze wdrożyć Cię do naszych procesów i wspierać Twój dalszy rozwój zawodowy.

    ·      Twój własny budżet na szkolenia - korzystaj z wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń oraz wykorzystaj część budżetu na rozwój swoich pasji.

    ·      Ubezpieczenie zdrowotne LUXMED dla Ciebie z pełną opieką stomatologiczną, programem profilaktyki onkologicznej oraz dodatkowym wsparciem w zakresie zdrowia psychicznego z infolinią i indywidualnymi sesjami z terapeutą.

    ·      Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7:00 a 10:30).

    ·      8-godzinny czas pracy z wliczoną przerwą na lunch - resztę dnia spędzaj na robieniu tego, co jest dla Ciebie ważne, zgodnie z programem #2h4Family.

    ·      Prywatne ubezpieczenie na życie - 80% składki pokrywa pracodawca.

    ·      Program poleceń pracowników - doceniamy, gdy polecasz nam swoich znajomych do pracy.

    ·      Dodatkowe dni wolne - aby świętować swoje urodziny, a także jeśli chcesz zaszczepić się przeciwko COVID lub pracować jako wolontariusz, możesz to zrobić z dodatkowymi dniami wolnymi.

    ·      Wydarzenia integracyjne - comiesięczne pyszne śniadania, wieczory filmowe, wieczory z grami planszowymi, wydarzenia plenerowe.

    ·      Żywe i nowoczesne biuro w centrum miasta z miejscem parkingowym dla pracowników.

    Wszystkie ofertyKrakówFinanseKontrolingAnalityk z językiem niemieckim – zespół ds. operacji ubezpieczeniowych