• Wszystkie ofertyGdańskMarketingSocial mediaAccount executive/account manager
    Account executive/account manager
    Marketing
    zjednoczenie.com sp. z o.o.

    Gdańsk
    1 648 - 2 281 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 369 - 1 926 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    Google Analytics 4

    social media

    marketing

    PPC

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Pracuj w super zespole przy projektach dla znanych marek! U nas z dużą odpowiedzialnością wiąże się duża samodzielność. Obiecujemy luźną atmosferę, elastyczne podejście do pracowników, wiele wyzwań i ciekawych projektów dla klientów z różnych branż. Pracujemy w trybie hybrydowym.

    Jeśli interesuje Cię digital marketing, lubisz pracować z ludźmi i nadzorować pracę zespołu, a do tego lubisz widzieć efekty swojej pracy – dołącz do naszego zespołu jako account manager_ lub account executive (stanowisko zależne od profilu kandydat_)

    Twoje zadania będą polegały na:

    • nadzorowaniu projektów realizowanych dla naszych klientów (delegowanie zadań do odpowiednich działów, koordynacja prac zespołu, pilnowanie budżetów, harmonogramu i umów)
    • prowadzeniu projektów związanych z mediami społecznościowymi, strategią komunikacji, stronami www, kampaniami online, brandingiem i projektami graficznymi (staramy się dobierać projekty w takim kierunku, w jakim chcesz się rozwijać, u nas nie ma nudy! :) )
    • przygotowaniu ofert, spotkań z klientami
    • ścisłej współpracy z naszymi specjalistami (graficy, analitycy i inni),
    • researchu z wyciąganiem własnych wniosków.

    Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

    • lubisz pracę z ludźmi,
    • masz doświadczenie przy projektach digital, najlepiej w agencji,
    • śledzisz rozwój i działanie mediów społecznościowych,
    • umiesz czytać raporty z kampanii, wyciągać wnioski i przygotowywać rekomendacje
    • korzystasz z GA4, masz podstawową wiedzą dotyczącą kampanii PPC, znasz takie pojęcia jak KPI, ROAS,
    • jesteś dokładn_ i uporządkowan_,
    • chętnie śledzisz trendy w marketingu, dobrze rozumiesz branżę
    • chętnie zagłębiasz się w nowe tematy.

    Ważne są dla nas także:

    • skrupulatność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • samodzielność przy powierzonych zadaniach,
    • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za swoją pracę,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • chęć rozwoju i uczenia się.

    Oferujemy

    • możliwość dołączenia do organizacji o ugruntowanej pozycji w branży - działamy na rynku od ponad 23 lat!
    • wewnętrzne szkolenia ze specjalistami z naszych działów
    • pracę w trybie hybrydowym - bardzo elastyczne podejście
    • pracę we wspierającym środowisku - chętnym do pomocy i współpracy
    • pracę przy projektach dla znanych marek z różnych branż

    Wszystkie ofertyGdańskMarketingSocial mediaAccount executive/account manager
    1 648 - 2 281 USD

    B2B

    1 369 - 1 926 USD