• Wszystkie ofertyWarszawaHRHRSales & Recruitment Specialist (IT Headhunter 360)
    Sales & Recruitment Specialist (IT Headhunter 360)
    new
    HR
    1dea

    1dea

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Rekrutacja
    Angielski
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Rozwijanie biznesu poprzez pozyskiwanie klientów (projektów rekrutacyjnych) oraz negocjowanie warunków handlowych
    • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end
    • Pozyskiwanie TOP inżynierów na stanowiska techniczne (programiści / testerzy / konsultanci SAP / specjaliści od infrastruktury i bezpieczeństwa IT itd.)
    • Zarządzanie relacjami z klientami i kandydatami w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego
    • Rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych, wprowadzanie własnych rozwiązań

    Nasze wymagania

    • Motywacja, nastawienie na realizację celu, proaktywność
    • Dokładność, skrupulatność
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Minimum 1-2 lata doświadczenia w rekrutacji
    • Doświadczenie w sprzedaży / pozyskiwaniu klientów lub motywacja do rozwoju w tym kierunku

    To oferujemy

    • Służbowy iPhone / Laptop
    • Szybką ścieżkę kariery i możliwość awansu
    • Codzienne wsparcie w zadaniach team leadera zespołu IT
    • Projekty rekrutacyjne dla międzynarodowych firm
    • Dostęp do szkoleń wykorzystujących metody wyszukiwania kandydatów poprzez Boolean Search, X-ray Search, portale branżowe (GitHub, StackOverflow, Meetup) itd.
    • Elastyczny czas pracy / praca zdalna
    • Luźną atmosferę 😊
    • Dogodna lokalizacja biura – okolice stacji Metro Politechnika
    • Atrakcyjny system premiowy!
    • Rozwój zawodowy i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji
    • Niezbędne narzędzia umożliwiające komfort wykonywanej pracy