• Wszystkie ofertyPoznańMarketingContent / CopywritingCopywriter
    Copywriter
    Marketing
    1stplace.pl Sp. z o.o. Sp.k.

    Copywriter

    Poznań
    634 - 880 USDBrutto miesięcznie - UZ
    634 - 880 USDNetto miesięcznie - UoD
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoD
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    copywriting
    odpowiedzialność
    priorytetyzacja

    Mile widziane

    e-commerce
    SEO

    Opis stanowiska

    Wszystkich zainteresowanych poniższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz z kilkoma przykładowymi tekstami na adres: rekrutacja(małpa)1stplace.pl

    *CV bez przesłanych tekstów nie będą brały udziału w procesie rekrutacji.

    Uwaga, uwaga! Copywriter poszukiwany! Kto szuka? 1stplace.pl, czyli agencja marketingu internetowego, która nie boi się żadnych wyzwań.

    Co robimy? Pozycjonujemy strony www i sklepy e-commerce. Dbamy o to, aby domeny naszych klientów zajęły jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google.

    Chętnie przyjmiemy na pokład osobę, która pomoże nam w tworzeniu contentu.

    Jeśli:

    • posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku copywritera (WARUNEK KONIECZNY)
    • możesz pochwalić się wiedzą z zakresu optymalizacji treści pod wyszukiwarki internetowe
    • znasz zasady poprawnej polszczyzny
    • lubisz pisać i nie boisz się żadnych tematów

    czekamy na Twoje CV!

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • pisanie artykułów blogowych i sponsorowanych o różnej tematyce
    • przygotowywanie opisów produktów i usług dla wielu branż
    • korekta treści
    • przygotowywanie contentu do mediów społecznościowych

    W zamian oferujemy:

    • możliwość pracy zdalnej, z biura, bądź w systemie hybrydowym
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • współpraca w oparciu o umowę zlecenie (w tym przypadku wymagany jest status studenta) bądź umowę o dzieło
    • dostęp do specjalistycznych narzędzi
    • dostęp do kursów i szkoleń
    • elastyczny grafik
    • prywatny pakiet medyczny
    • dopłata do karty multisport

    Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie marketingiem internetowym (SEO, GoogleAds, Social Media).

    634 - 880 USD