• Wszystkie ofertyWrocławLogistykaKierowcaKierowca CE - między centrami dystrybucji (kraje Beneluksu)
    Kierowca CE - między centrami dystrybucji (kraje Beneluksu)
    Logistyka
    24/7 Drive

    24/7 Drive

    3 105 - 3 549 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasz klient jest nieodzowną częścią usług logistycznych w Holandii. Pracują jako jeden zespół, który jest w 100% zaangażowany każdego dnia.

    Czy chciałbyś dołączyć do tego zespołu jako kierowca CE?

    Baza: Nieuwegein

    Obowiązki

    Jako kierowca będziesz zaangażowany w dystrybucję detaliczną, transportując produkty między centrami dystrybucyjnymi w krajach Beneluksu. Produkty znajdują się na kontenerach rolkowych. Załadunek i rozładunek będą również częścią Twojej pracy. Będziesz musiał pracować z komputerem pokładowym. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, zgłaszać brakujące produkty i przyjmować zwroty.

    Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, czasami w sobotę. Praca w niedzielę jest również możliwa, ale nie obowiązkowa (dni wolne jako rekompensata w ciągu tygodnia). Pracę można rozpoczynać o różnych porach. Skonsultujesz się z klientem, czy bardziej odpowiada Ci zmiana dzienna, popołudniowa czy wieczorna. Będziesz pracować około 12 godzin dziennie i odwiedzać od 3 do 7 lokalizacji.

    Wymagania dotyczące stanowiska

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)
    • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 oraz karta do tachografu cyfrowego
    • Minimum roczne doświadczenie jako kierowca CE PLUS doświadczenie w dystrybucji
    • Własny samochód do dojazdu do/z pracy (JEST PLUSEM)

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie godzinowe: do 18,71 € brutto + dodatki
    • Umowa holenderska
    • Cotygodniowe wypłaty (ok. 700-800 € netto)
    • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopu (25 rocznie)
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Program emerytalny
    • Godziny pracy w tygodniu: 50-60
    • Dodatek kilometrowy
    • Zakwaterowanie

    3 105 - 3 549 USD