• Wszystkie ofertyGdańskSprzedażSprzedaż B2BPartner biznesowy (cała Polska)
    Partner biznesowy (cała Polska)
    new
    Sprzedaż
    4 ECO Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    sumienność

    skuteczna komunikacja

    b.dobra organizacja pracy

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    offer-banner

    4 ECO sp. z o.o. – zajmuje się doradztwem energetycznym, sprzedażą i instalacją urządzeń oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej. Oferta jest skierowana zarówno do gospodarstw domowych, jak i firm. Firma świadczy również pełen zakres usług związanych z budową farm fotowoltaicznych oraz elektrowni wiatrowych.

    Szukasz sposobu na progres? Zastosuj efekt synergii, gdzie dwóch może tyle, co trzech!

    Dołącz i zostań naszym Partnerem Biznesowym!

    • Jeśli przyprowadzisz zespół 3-osobowy, otrzymasz od nas bonus w wysokości 300 zł za osobę.
    • Jeśli przyprowadzisz zespół 5-osobowy, otrzymasz od nas bonus w wysokości 500 zł za osobę.
    • Jeśli przyprowadzisz zespół 10-osobowy, otrzymasz od nas bonus w wysokości 1000 zł za osobę.

    Jak aplikować?

    1. Kliknij przycisk: „aplikuj".
    2. W sekcji: „Przedstaw się — wiadomość do pracodawcy” podaj informację, które województwo Cię interesuje.
    3. Załącz CV.
    4. Wyślij zgłoszenie.

    Lub dzwoń do nas po więcej szczegółów - 533 320 775

    Co oferujemy?

    • Płacimy szybciej niż natychmiast
    • Prowizję bez górnego limitu
    • Terminowość wypłat oraz przejrzyste warunki współpracy
    • Obniżyliśmy dla Was ceny
    • Realizujemy montaż w 21 dni, fotowoltaika wraz z źródłem ciepła
    • Sprawnie i szeroko działający back office
    • Udogodnienia w postaci CRM
    • Możliwość rozwoju dzięki pełnemu spektrum naszych usług
    • Pomoc w uzyskaniu dogodnych form finansowania dla klienta – dotacje, kredyty, prefinansowanie
    • Dostęp do naszej wiedzy, doświadczenia i doradztwa
    • Szkolenia techniczne i sprzedażowe
    • Wsparcie marketingowe

    Oczekujemy:

    • Wejścia z własną strukturą sprzedażową
    • Współpracy w realizacji celów sprzedażowych
    • Znajomość aktualnych trendów w wybranej dziedzinie
    • Rzetelnego wykonywania swoich obowiązków
    • Proaktywnego podejścia i zaangażowania
    • Uczciwości, odpowiedzialności i efektywnej komunikacji
    • Transparentności podejmowanych działań
    • Postawy otwartości, zaufania i wzajemnego szacunku
    • Wspólnego sukcesu biznesowego

    RAZEM stwórzmy biznesową przyszłość!