Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Performance Marketing Specialist
Marketing
4822

4822
7 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Meta Ads
Google Ads
Google Tag Manager
Google Analytics
Angielski
Mile widziane
obsługa klienta
Opis stanowiska

Poznaj 4822.

Niejedna kampania w Google albo na Facebooku za Tobą?

Umiesz zarekomendować działania dostosowane do potrzeb klienta i wiesz jak je wdrożyć?

Kręci Cię, kiedy Twoja kampania generuje świetne wyniki, ale nie poddajesz się, jeśli efekty są słabe?

Jeśli chcesz się rozwijać i uzupełniać kompetencje o nowe obszary, a w perspektywie czasu prowadzić zespół, to chodź do nas!

Oferujemy:

  • podstawa wynagrodzenia 5 000 na rękę
  • premie zadaniowe
  • umowę o pracę
  • prywatna opieka zdrowotna - Medicover
  • karta Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • fajne i nowoczesne biuro
  • lokalizacja - nad metrem Świętokrzyska
  • podziemny parking na rowery

Więcej o tym jak się u nas pracuje.

Oczekujemy:

  • ponad 2 lata doświadczenia w reklamie online
  • znajomość narzędzi: Excel, Facebook Business Manager, Facebook Attribution lub Google Attribution, Google Analytics, Google Tag Manager i Google Merchant Center
  • poparte wynikami doświadczenie w samodzielnej konfiguracji i optymalizacji złożonych kampanii w sieci Google lub Facebook
  • umiejętność konfiguracji analityki oraz integracji ekosystemu reklamowego Google, Facebook i LinkedIn ze sklepami i stronami internetowymi
  • pogłębione rozumienie mechanizmów przynajmniej jednej sieci reklamowej i umiejętność efektywnego wykorzystania tej wiedzy w praktyce
  • rzetelność i systematyczność
  • chęć uczenia się procesów biznesowych, zarządzania projektami, zespołem i budżetem
  • umiejętność prowadzenia researchu oraz tworzenia raportów i ofert

Nie jesteś przekonana/przekonany?

Łap garść faktów, które powinny Ci pomóc w podjęciu decyzji.

7 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP