Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Samodzielna księgowa/księgowy
new
Finanse
4FIZJO GROUP SP. Z O.O.

Konotopa
11 000 - 12 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 000 - 11 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Optima
import
e-commerce
Opis stanowiska

Co oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę/ B2B
  • System premiowy
  • Wsparcie doradców podatkowych
  • Praca hybrydowa po okresie wdrożenia

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów kosztowych dotyczących obrotu krajowego i zagranicznego
  • Weryfikacja poprawności ujęcia dokumentów w księgach rachunkowych i podatkowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie podatku VAT i CIT/PIT
  • Wykonywanie czynności związanych z zamykaniem poszczególnych okresów sprawozdawczych (weryfikacja obrotów i sald kont księgowych, zapisów na kontach itp.)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie analiz na potrzeby wewnętrzne spółki

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Samodzielnej Księgowej
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie księgowania kosztów - import spoza UE
  • Znajomość przepisów podatkowych w sprzedaży WDT i OSS
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Zdolności organizacyjne, skrupulatność, samodzielność w zakresie powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce

11 000 - 12 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B

8 000 - 11 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP