Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Płatny Staż w Dziale Logistyki
new
Logistyka
Logwin Poland

Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o staż
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ms excel
Angielski
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu WMS (Warehouse Management System)
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działaniem magazynu i obsługi klienta
  • Wspieranie zespołu w procesie planowania zamówień
  • Wspieranie zespołu w procesie przyjęć
  • Analiza danych oraz tworzenie raportów w Excelu
  • Wykonywanie obowiązków administracyjnych

Nasze wymagania

  • Poszukujemy entuzjastów branży TSL! Nie oczekujemy doświadczenia, w końcu to staż!
  • Dyspozycyjność 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku
  • Komunikatywność i świetna organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Płatny 3-miesięczny staż - ponad 70% naszych Stażystów, po zakończonym stażu zostaje z nami na dłużej
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia w międzynarodowej firmie logistycznej
  • Wsparcie doświadczonego specjalisty
  • Pyszną kawę, herbatę, soki i owocowe poniedziałki
  • Brak dress code
  • Bezpłatny parking
  • Współpracę na podstawie umowy o praktykę absolwencką

Aktualnie poszukujemy osób na staże w:

Piasecznie k. Warszawy:

  • Staż w Dziale Spedycji Lotniczej
  • Staż w Dziale Logistyki

Wojkowicach k. Wrocławia:

  • Staż w Dziale Kontroli Jakości i Stanów Magazynowych
  • Staż w Dziale Spedycji Morskiej