Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Operations Manager
Finanse
A.B.S. Factoring SA

Kraków
7 500 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
odpowiedzialność
samodzielność
komunikatywność
elastyczność
pomysłowość
Opis stanowiska

O nas:

A.B.S. Factoring SA jest wiodącą firmą w sektorze faktoringu, zaangażowaną w dostarczanie eksportowych rozwiązań finansowych. Jesteśmy znani na polskim rynku z innowacyjnego podejścia i dążenia do doskonałości. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy strategicznego i dynamicznego lidera, który dołączy do naszego zespołu jako Operations Manager.

Opis stanowiska:

Jako Operations Manager będziesz odpowiedzialny/a za nadzorowanie codziennych operacji naszej firmy, zapewniając, że nasza działalność jest wydajna, skuteczna i zgodna z naszymi celami strategicznymi. Będziesz odgrywać kluczową rolę w zarządzaniu naszymi procesami operacyjnymi, optymalizacji świadczenia usług i dążeniu do doskonałości operacyjnej we wszystkich działach.

Kluczowe obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie zasad oraz procedur operacyjnych w celu zwiększenia wydajności i skuteczności,
  • Nadzorowanie zarządzania ryzykiem i zgodności z wymogami prawnymi i regulacyjnymi,
  • Koordynacja wielofunkcyjnego zespołu w celu zapewnienia płynnego działania i doskonałego świadczenia usług,
  • Współpraca z kierownictwem wyższego szczebla w celu ustalenia celów strategicznych i realizacji planów operacyjnych,
  • Monitorowanie i raportowanie wydajności operacyjnej, wprowadzanie korekt w razie potrzeby w celu osiągnięcia celów biznesowych,
  • Wspieranie kultury ciągłego doskonalenia i doskonałości operacyjnej,
  • Codzienna współpraca z zewnętrznym biurem księgowym,
  • Wsparcie w podstawowych obowiązkach kadrowych – zarządzanie dokumentacją.

Wymagania:

  • Tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej, finansów lub pokrewnej; preferowany tytuł magistra,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu operacjami w branży usług finansowych,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i decyzyjne,
  • Rozumienie podstawowych przepisów finansowych i standardów zgodności,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i kompleksowy pakiet świadczeń zdrowotnych,
  • Praca w formacie hybrydowym,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • Dynamiczne i wspierające środowisko pracy,
  • Możliwość bycia częścią szanowanej i etycznej organizacji.

Dołącz do nas w A.B.S. Factoring S.A. i bądź częścią naszego zespołu!

7 500 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP