Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. marketingu
new
Marketing
Action S.A.

Action S.A.
Warszawa
6 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
odpowiedzialność
samodzielność
komunikatywność
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Zamienie, ul. Dawidowska 10

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie akcji marketingowych i kampanii promocyjnych
  • Realizacja wyznaczonych celów marketingowych
  • współudział w tworzeniu i realizacji planów marketingowych dla poszczególnych marek
  • przygotowanie prezentacji pod określone projekty marketingowe
  • Kontakt i współpraca z Vendorami, producentami, agencjami reklamowymi i eventowymi
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby prowadzonych aktywności marketingowych
  • Współpraca z działami e-commerce i pionem zakupów

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie.
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i otwartość
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Kreatywność i samodzielność
  • Dokładność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • Mile widziane 1-2 lata doświadczenia w marketingu

OFERUJEMY:

  • Stabilną forma zatrudnienia
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna jak również ubezpieczenie na życie

U nas rozwiniesz swoje pasje:

  • Sportową - ( karta multisport, siłownia na terenie firmy, sala do squsha)
6 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP