• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażInneJunior New Business Specialist
    Junior New Business Specialist
    Sprzedaż

    Wrocław
    1 115 - 1 579 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    1 115 - 1 579 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    dobra organizacja pracy

    skuteczna komunikacja

    sumienność

    Mile widziane

    marketing

    strategia

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Inwestujemy w ludzi i w marki, w które wierzymy. Pomagamy im się rozwijać i rosnąć w siłę!

    Jeżeli chcesz pracować w gronie najlepszych ekspertów – to warto żebyśmy porozmawiali!

    Twoje zadania:

    • Wprowadzanie nowych zapytań do systemu pipedrive

    • Scoring leadów oraz briefing (telefoniczny / mailowy)

    • Umawianie spotkań z klientami oraz tworzenie ich podsumowań

    • Koordynacja procesu tworzenia ofert

    • Research i analiza potencjalnych klientów

    • Pozyskiwanie kontaktów sprzedażowych w ramach akcji marketingowych agencji (webinary, audyty, konsultacje)

    • Okazjonalnie delegacje do klientów / wizyty na eventach branżowych

    • Bieżąca pomoc w zadaniach działu New Business

    Spokojnie, jesteśmy bardzo poukładani i na powyższe zadania mamy określone procesy, których Cię nauczymy.

    Czego oczekujemy:

    • Min. rocznego doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą / obsługą klienta

    • Otwartej głowy, chęci do nauki i poszerzania kompetencji

    • Aktywnego słuchania oraz rozumienia potrzeb drugiej strony

    • Zaangażowania i inicjatywy w bieżących wyzwaniach działu

    • Dobrej organizacji własnej pracy oraz docelowo samodzielności

    • Poczucie humoru i podejście: „lubię to, co robię”

    Mile widziane:

    • Zainteresowanie strategią i marketingiem w e-commerce

    • Doświadczenie branżowe w pozyskiwaniu leadów i sprzedaży

    • Zespół, zapewniający przyjemną współpracę i rozwój
    • Przejrzystą ścieżkę rozwoju i transparentne widełki wynagrodzeń
    • Dostępy do szkoleń i platform szkoleniowych
    • Onboarding i opiekuna w pierwszych miesiącach pracy
    • Budżet na narzędzia, które chcesz przetestować i książki, które masz w planie przeczytać,
    • Budżet na integrację zespołową, wspólne integracje ogólnofirmowe
    • Prywatną opiekę medyczną Luxmed, kartę Multisport lube Medicover + na życzenie wsparcie psychologiczne
    • Nowe, industrialne i przestronne biuro w samym centrum Wrocławia a w nim pyszną kawę, ciastka
    • Dużą dozę autonomii, elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między godz. 8.00 a 10.00), możliwość pracy zdalnej (home office), hybrydowo lub stacjonarnie- jak Ci wygodnie, sam wybierasz tryb pracy

    1 115 - 1 579 USD

    Dowolna

    B2B