• Wszystkie ofertyKrakówMarketingPerformance (SEM)Performance Marketing Specialist
    Performance Marketing Specialist
    new
    Marketing
    adsfox

    adsfox

    Kraków
    1 778 - 3 048 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 778 - 3 048 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Meta Ads

    Google Ads

    tiktok ads

    Google Analytics

    Google Tag Manager

    Google Ads Editor

    Google Loocker Studio

    Facebook Business Manager

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków

    • praca z narzędziami: Facebook Ads, Facebook Business Manager, TikTok Ads Manager, Google Ads i Analytics, Google Tag Manager, Google Ads Editor, Google Loocker Studio
    • tworzenie, realizacja i optymalizacja kampanii Facebook Ads, Google Ads oraz TikTok Ads
    • analiza skuteczności prowadzonych kampanii,
    • optymalizacja konwersji, testy A/B
    • przygotowanie analiz i raportów podsumowujących prowadzone działania
    • współpraca z innymi działami agencji

    Nasze wymagania

    • co najmniej 3-letnie doświadczenie agencyjne w prowadzeniu kampanii marketingowych: Facebook, TikTok, Instagram, Google - pochwal się swoim success stories!
    • sprawne poruszanie się w narzędziach Google Analytics i Google Tag Manager, a także dobra znajomość Google Ads Editor i Google Loocker Studio
    • dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

    To oferujemy

    • pracę stacjonarną, hybrydową lub zdalną – miejsce w biurze zawsze na Ciebie czeka, ale dajemy Ci wybór
    • możliwa umowa B2B albo umowa zlecenie
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + premie za wyniki) zawsze wypłacane na czas
    • atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu
    • ciągłe kształcenie i zaplanowany rozwój w strukturach firmy
    • regularne spotkania integracyjne

    Dlaczego adsfox?

    Dołącz do zespołu adsfox - agencji reklamowej, która stawia na skuteczność i innowacyjność! Jako oficjalni partnerzy Google i Meta, tworzymy kampanie reklamowe oparte na danych i optymalizowane dla maksymalnych efektów -> zapoznaj się z case studies na naszej stronie.

    Praca w adsfox to nie tylko praca - to szansa na rozwój i uczestnictwo w projekcie, który zmienia sposób prowadzenia biznesu w erze cyfrowej. Jesteśmy agencją, która nie boi się wyzwań i ciągłego doskonalenia. Nasze kampanie są nie tylko kreatywne, ale też mierzalne i efektywne.

    1 778 - 3 048 USD

    Umowa zlecenia

    B2B