Oferty Pracy - Rocket Jobs

Przedstawiciel handlowy, doradca klienta
new
Sales
adShock Sp. z o.o.

6 000 - 15 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
5 300 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
komunikatywność
sprzedaż
seo
Google Ads
Facebook Ads
odpowiedzialność
dobra organizacja pracy
samodzielność
Mile widziane
Angielski
prawo jazdy
Opis stanowiska

adShock.pl to zespół liczący ponad 70 specjalistów w dziedzinie SEO/SEM. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu podejmujemy się marketingu dla mniejszych, lokalnych podmiotów jak i dla dużych, ogólnopolskich serwisów, czy sklepów internetowych. Naszym motywem przewodnim jest wysoka jakość oferowanych usług i nastawienie na generowanie biznesu dla klienta! Jeśli to również Twoje ideały, zachęcamy do zostawienia CV!

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w oparciu o dostarczone leady sprzedażowe.
  • Analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie najskuteczniejszych rozwiązań marketingowych.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Negocjowanie warunków współpracy.
  • Realizowanie celów sprzedażowych.
  • Komunikacja z klientami przez telefon, e-mail, video-konferencje, spotkania.

Idealny kandydat:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej na wysokim poziomie oraz praktyczna znajomość technik sprzedaży.
  • Dobra organizacja pracy (odpowiedzialność, samodzielność, sumienność, zaangażowanie, wytrwałość, pewność w działaniu).
  • Pozytywne nastawienie i determinacja w osiąganiu założonych celów.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole.
  • Biegła obsługa komputera.
  • Chęć rozwoju osobistego i poszerzania wiedzy.
  • Mile widziane: Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu pojazdu
  • Mile widziane: Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja).
  • Stabilne zatrudnienie, długofalową współpracę.
  • Jasne warunki premiowania – realne cele.
  • Możliwość rozwoju, wsparcie merytoryczne i szkolenia prowadzone przez specjalistów.
  • Wygodne narzędzia do pracy .
  • Praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Wspieramy kreatywność, inwencję i inicjatywę.
  • Praca stacjonarna w nowoczesnym i wygodnym biurze w Kielcach z bezpłatnym parkingiem lub zdalnie.

Dodatkowe benefity:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie szkoleń, kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.

6 000 - 15 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

5 300 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B