• Wszystkie ofertyPoznańMarketingeCommerceSpecjalista Junior ds. Allegro
    Specjalista Junior ds. Allegro
    Marketing
    AdsUp

    AdsUp

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Canva
    program graficzny
    Kontakt z klientem B2B
    allegro ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    AdsUP.pl - szukamy specjalisty Allegro

    Jesteśmy grupą specjalistów AdsUP.pl, która zajmuje się rozwojem sprzedaży internetowej dla naszych partnerów z całej Polski. Nasze główne pole działania stanowi Allegro oraz pozostałe portale marketplace.

    Szukamy ambitnej i obrotnej osoby do współpracy.

    Jesteśmy zespołem niezależnych opiekunów, a każdy z nas świadczy usługi dla własnych klientów. Po dołączeniu do naszej grupy, przez pierwsze 3 miesiące będziesz wspierał innych specjalistów w ich codziennej pracy oraz w pozyskiwaniu nowych klientów. Jednocześnie będziesz miał okazję szkolić się w zakresie samodzielnego funkcjonowania jako specjalista e-commerce. Po tym trzymiesięcznym okresie będziesz gotów na samodzielne budowanie i rozwijanie swojego portfolio klientów.

    Wymagania:

    1. Doświadczenie w obszarze obsługi klienta oraz zdolność do nawiązywania relacji interpersonalnych, zwłaszcza w kontekście klientów B2B.
    2. Obecność w biurze przy ulicy Poznańskiej przez co najmniej 3 dni w tygodniu, obejmujące wtorek do czwartku.
    3. Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub brak przeciwwskazań do jej założenia.
    4. Umiejętność efektywnego planowania własnego czasu pracy oraz wysoka samodzielność w podejmowaniu decyzji.
    5. Znajomość narzędzi graficznych, takich jak Canva lub inny program graficzny, na wystarczającym poziomie umożliwiającym swobodne tworzenie grafik, np. banerów i zdjęć do aukcji.
    6. Doświadczenie w obszarze Allegro Ads lub innym systemie płatnych reklam będzie dodatkowym atutem.
    7. Doświadczenie przy obsłudze konta Allegro.

    Jakie będą Twoje zadania w ciągu pierwszych trzech miesięcy:

    1. Wspieranie specjalistów w procesie pozyskiwania nowych klientów.
    2. Asystowanie w optymalizacji kampanii w Allegro Ads.
    3. Pomaganie w rozwoju kont klientów poprzez wdrażanie aukcji, projektowanie grafik oraz tworzenie banerów.
    4. Tworzenie tekstów marketingowych.
    5. Aktywne zaangażowanie się w intensywny proces nauki i doskonalenie umiejętności.

    Jak zmienią się Twoje zadania po zakończeniu szkolenia:

    1. Samodzielne nawiązywanie kontaktów z klientami poprzez rozmowy telefoniczne i korespondencję mailową.
    2. Aktywne poszukiwanie nowych klientów.
    3. Projektowanie i optymalizacja kampanii na platformie Allegro Ads dla naszych klientów.
    4. Kontynuacja rozwoju kont naszych klientów.

    Co oferujemy:

    1. Po zakończonym szkoleniu atrakcyjne systemy prowizyjne.
    2. Zarobki w zakresie od 4 do 30 tysięcy netto, uzależnione od liczby obsługiwanych klientów. Pracujemy na elastycznym systemie prowizyjnym z gwarantowaną konkretną kwotą. Podane widełki są realne, a górny poziom osiągalny jest po 1-2 latach pracy.
    3. Przyjazną atmosferę pracy oraz kompleksowy proces wprowadzania do zadań (mamy również ciastka).

    Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie. Jeśli uznamy, że Twoje doświadczenie pasuje do naszej branży, skontaktujemy się z Tobą, zadając kilka pytań. Po potwierdzeniu spełnienia podstawowych wymagań, porozmawiamy telefonicznie, aby omówić potencjalną współpracę. Później już zobaczymy się offline, a decyzję od nas dostaniesz w ciągu 24h od spotkania.

    1 035 - 2 070 USD

    B2B