Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Marketing Automation Specialist
Marketing
Adtrip

Adtrip
9 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
marketing automation
email marketing
Klaviyo
landing page
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Marketing Automation Specialist. Interesują nas wyłącznie kandydaci na pełen etat.

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy agencją specjalizującą się w marketingu B2C dla firm z branży e-commerce. Zajmujemy się pełną obsługą w kluczowych obszarach – od kampanii w mediach społecznościowych po e-mail marketing.

Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

  1. Kontakt z klientami na usługi Marketing Automation
  2. Wdrożenia sekwencji Marketing Automation w narzędziu Klaviyo - ustawienia triggerów, list, feed’ów produktowych, popupu i stopki;
  3. Wdrożenia Landing Page’y w narzędziu landingi.com
  4. Zlecanie tekstów i oprawy graficznej do Copywritera i Grafika
  5. Przeprowadzanie testów A/B maili w sekwencjach
  6. Przygotowywanie raportów i wniosków na podstawie wyników sekwencji

Co jest dla nas ważne?

  1. Obsługa narzędzi do obsługi email marketingu – Klaviyo
  2. Obsługa narzędzi związanych z tworzeniem Landing Page – Landingi
  3. Prowadzenie komunikacji z klientami
  4. Praca w zespole

Oferujemy:

  1. Pracę w 100% zdalną
  2. Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów/rozwiązań
  3. Wsparcie doświadczonego zespołu
  4. Szkolenie z obsługi narzędzia do email marketingu - Klaviyo
  5. Duży zakres samodzielności
  6. Wyjazdy integracyjne
  7. Wynagrodzenie od 9000 do 12 000 zł netto
  8. Kontrakt b2b
  9. 20 dni płatnego urlopu w ciągu roku

9 000 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B