Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

eCommerce Developer
new
Marketing
Adtrip (Real Target)

11 000 - 14 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Google Analytics
Google Tag Manager
Shopify
wordpress
Webhooks
API
Pixel
Mile widziane
SEM
Google Ads
Meta Ads
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko eCommerce Developer

Kim jesteśmy i co robimy?

Adtrip to agencja performance zajmująca się obsługą Meta, Google, TikTok & Pinterest Ads dla klientów eCommerce. Poza kampaniami reklamowymi specjalizujemy się w email marketingu i tworzeniu reklam video UGC.

Obowiązki:

  • Wdrożenia i audyt analityki - GA4, GTM
  • Wdrożenia i audyt kodów śledzących - Pixel, cAPI - Meta, Pinterest, TikTok
  • Wdrożenia i audyt UX/UI dla sklepów eCommerce
  • Wdrożenia rozwiązań i reguł do automatyzacji marketingu - webhooks, API
  • Wdrożenia narzędzi do Email i SMS Marketingu - Klaviyo
  • Wdrożenia dla systemów reklamowych (m.in. Meta, Google) - generowanie feed'ów produktowych, Merchant Center
  • Ustawienia rekordów DNS

Nasze wymagania:

  • Znajomość środowiska Google - GA4, GTM, Merchant Center, Search Console
  • Znajomość środowisk Shopify, Wordpress, Presta Shop, Shoper, idosell
  • Znajomość UX/UI

Oferujemy:

  • Pracę w 100% zdalną
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów/rozwiązań
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Duży zakres samodzielności
  • Wyjazdy integracyjne
  • Wynagrodzenie od 11 000 do 14 000 zł netto
  • Kontrakt B2B
  • 20 dni płatnego urlopu

11 000 - 14 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B