Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Copywriter
new
Marketing
Adtrip (Real Target)

Copywriter

4 500 - 6 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
4 500 - 6 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Angielski
copywriting
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Copywriter.

Kim jesteśmy i co robimy:

Jesteśmy agencją specjalizującą się w marketingu B2C dla firm z branży e-commerce. Zajmujemy się pełną obsługą w kluczowych obszarach – od kampanii w mediach społecznościowych po e-mail marketing.

Jakie wyzwania na Ciebie czekają:

  • Pisanie scenariuszy do video w stylu TikTok, IG Reels, YT Shorts
  • Pisanie tekstów reklamowych do kampanii Meta Ads, Google Ads i innych systemów reklamowych