Oferty
Starszy Konsultant w dziale Audytu
Nowa
Finanse

Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP, UZ
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Advantim Audit

Zarządzenie firmą opiera się na działaniach wielopłaszczyznowych i podejmowaniu strategicznych decyzji, mających długofalowy wpływ na sukces i powodzenie przedsiębiorstwa. Dobrze zdefiniowane procesy, oddelegowane zadania i odpowiedzialność, stanowią podstawę zrównoważonego rozwoju. Kiedy decydujemy się, aby naszą działalność miała wesprzeć podczas podejmowania największych zawodowych wyzwań firma zewnętrzna, to czujemy się lepiej, kiedy oprócz profesjonalizmu i doświadczenia, dostrzegamy w jej fachowcach, szczerą i przyjazna ludzką twarz – taki jest Advantim.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

wykształcenie wyższe

Microsoft Office Excel

Microsoft Office Word

język angielski

Mile widziane

rachunkowość

finanse

ekonomia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów audytowych firm z różnych branż;
  • prowadzenie due diligence i projektów doradczych;
  • planowanie pracy oraz nadzór merytoryczny nad pracami wykonywanymi przez asystentów;
  • regularny kontakt i współpraca z klientami;
  • sporządzanie dokumentacji z wykonanej pracy.

Wymagania

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w audycie;
  • wyższe wykształcenie (finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości w praktyce;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela;
  • bardzo dobra znajomość angielskiego;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy?

  • rynkowe wynagrodzenie;
  • pracę w młodym zespole;
  • dobrą atmosferę pracy;
  • uczestnictwo w różnorodnych projektach;
  • możliwość pracy hybrydowej;
  • pakiet medyczny;
  • wsparcie aktywności fizycznej (karta Multisport).