• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingMarketing Manager
    Marketing Manager
    Marketing
    Advox Sp. z o.o.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    B2B
    marketing manager
    marketing
    e-commerce

    Mile widziane

    magento
    copywriting
    Meta Ads
    SEO
    Google Analytics
    Google Ads

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

    Czy myśląc softwarehouse wyobrażasz sobie firmę, której głównym zajęciem jest programowanie?

    I masz rację, choć w naszym przypadku to tylko część działalności.

    Jesteśmy firmą, która kompleksowo obsługuje projekty IT, uwzględniając także działalność doradczą w kwestii wdrożeniowej.

    Kogo szukamy i czym będzie się zajmować?

    Szukamy osoby, która z wdziękiem poprowadzi nasz zespół marketingowy przez codzienne wyzwania, jednocześnie rzucając na stół swoje świeże i zaskakujące pomysły. Będziesz mistrzem/mistrzynią harmonii między kreatywnością a skutecznością, a także wsparciem dla naszego działu handlowego, dostarczając im leady, które mają moc! Jeśli potrafisz zamienić idee w dowiezione efekty, to może właśnie idealne stanowisko dla Ciebie!

    Poszukiwany / poszukiwana:

    “Człowiek od Marketingu”!

    Chętnie poznamy kogoś, kto będzie obstukany w następujących tematach:

    • marketing B2B +2 lata,
    • strategia marketingowa i jej wdrożenie,
    • budowanie marki pracodawcy,
    • meetupy, konferencje, targi,
    • jak działa IT i jacy ludzie je budują,
    • marketing ---> sprzedaż!
    • generowaniu leadów sprzedażowych,
    • analytics/facebook/twitter/linkedin/youtube itp.
    • język angielski min. B2+/C1,
    • i będzie działać samodzielnie, z inicjatywą, nie bojąc się nieuniknionych błędów

    A gdyby tak jeszcze na przykład wiedział/wiedziała o co chodzi z:

    • szeroko pojętym eCommerce,
    • mniej standardowym podejściem do marketingu,
    • Magento/Symfony/React/Python i kilka innych.

    Co oferujemy:

    • umowę na czas określony (zastępstwo)
    • ulubione przez wszystkich piątkowe masaże w biurze oraz fotel masujący,
    • dofinansowanie do wsparcia psychologicznego,
    • kartę MultiSport i prywatne ubezpieczenie zdrowotne – bo zdrowe ciało to zdrowy umysł,
    • lekcje języka angielskiego i budżet szkoleniowy – bo nigdy nie przestajemy się uczyć,
    • materiały edukacyjne i firmową biblioteczkę – dla głodnych wiedzy,
    • i wiele innych niespodzianek, które odkryjesz, dołączając do nas! ;)

    Jeśli piszesz się na fajną przygodę w zespole, który ma dystans do siebie, świata, ale jednak chce robić projekty dobrej jakości, to zapraszamy w nasze skromne progi na jedno lub dwu częściową dyskusję na temat świata, sprzedaży i marketingu.

    2 590 - 3 626 USD

    B2B

    2 331 - 3 108 USD