Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Grafik
new
Design
Aflofarm

Grafik

Aflofarm
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Adobe
photoshop
Illustrator
InDesign
zmysł estetyczny
Grafika
Mile widziane
After Effects
Adobe Dimension
zacięcie fotograficzne
Opis stanowiska

Twój zakres działań:

  • wsparcie Działu Marketingu w zakresie kreacji różnorodnych projektów graficznych
  • tworzenie własnych identyfikacji wizualnych nowych produktów oraz odświeżanie istniejących marek
  • projektowanie materiałów graficznych na potrzeby kampanii reklamowych w TV, prasie i Internecie
  • adaptowanie istniejących materiałów graficznych i przygotowywanie ich do druku
  • tworzenie infografik, prostych animacji na potrzeby social mediów
  • robienie zdjęć aranżowanych i stylizacji produktowych na potrzeby social mediów
  • kręcenie krótkich filmików na potrzeby social mediów

Poszukiwane kompetencje:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • umiejętność przygotowywania projektów do druku
  • wysoko rozwinięty zmysł estetyczny oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość Adobe Dimension i After Effects, która będzie mile widziana
  • takie cechy jak: skrupulatność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy stacjonarnej w biurze w Pabianicach
  • minimum 2-letnie doświadczenie w charakterze grafika - mile widziane
  • zacięcie fotograficzne - mile widziane

Podeślij nam swoje CV i koniecznie załącz portfolio

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • umowę o pracę – to u nas standard
  • zadbamy o Twoją formę – karta Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego