Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Laborant Analityk- Kontrola Jakości
new
BI & Data
Aflofarm

Aflofarm
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
analiza fizyko-chemiczna
OOS
OOT
HPLC
GC
word
excel
wykształcenie wyższe
Opis stanowiska

Twój zakres zadań:

  • wykonywanie badań fizyko-chemicznych materiałów wyjściowych, produktów leczniczych, suplementów i wyrobów medycznych
  • udział w walidacjach metod analitycznych
  • wyjaśnianie wyników OOS i OOT
  • nadzór nad wzorcami, odczynnikami
  • koordynowanie prac związanych z odpadami
  • prowadzenie dokumentacji analitycznej zgodnie z obowiązującymi procedurami

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki chemiczne)
  • umiejętność wykonywania analiz fizyko-chemicznych (w tym HPLC, GC)
  • znajomość zasad GMP i GLP
  • znajomości programów komputerowych m.in. Word, Excel
  • minimum roczne doświadczenie w laboratorium – mile widziane
  • zaangażowanie w wykonywane zadania, dokładność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • umowę o pracę - to u nas standard
  • możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zadbamy o Twoją formę – karta Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego oraz języka niemieckiego
  • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie