Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Reprezentant Medyczny
new
Sales
Aflofarm

Aflofarm
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Handel
samodzielność
analiza
prawo jazdy kat. B
sumienność
sprzedaż
Opis stanowiska

Twój zakres zadań:

promocja produktów Firmy w środowisku medyczno-farmaceutycznym na powierzonym terenie

realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie

budowanie pozytywnego wizerunku Firmy w środowisku medyczno-farmaceutycznym

zdobywanie i rozwijanie swoich umiejętności komunikacyjnych i handlowych

stałe podnoszenie swojej wiedzy poprzez uczestniczenie w dedykowanych szkoleniach

Poszukiwane kompetencje:

warunek konieczny – minimum roczne doświadczenie w handlu (preferowane w branży medycznej lub farmaceutycznej)

ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów

zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków i zadań

umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych

umiejętność pracy w zespole w zgodzie ze standardami Firmy

samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy

łatwość przyswajania wiedzy merytorycznej

umiejętności analityczne

wysoka kultura osobista i etyka działania

aktywne prawo jazdy kat. B

Osobie zatrudnionej oferujemy:

pracę w jednej z najbardziej znanych firm farmaceutycznych w Polsce

wynagrodzenie zasadnicze plus motywacyjny system premiowy

narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w tym auto służbowe

cykliczne wyjazdy szkoleniowe, w tym praca z coach’em

dostęp do szerokiej gamy benefitów:

zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe

zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna

zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego oraz języka niemieckiego