Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Pharmacovigilance/ Zastępca QPPV
new
Inne
Aflofarm

Aflofarm
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
PSMF
Angielski
prawa farmaceutyczne
wiedza medyczna
Ms office
odpowiedzialność
RMP
Mile widziane
zastępca QPPV
Opis stanowiska

Twój zakres zadań:

  • pełnienie funkcji zastępcy QPPV
  • dokonywanie regularnych przeglądów literatury fachowej i międzynarodowych medycznych baz danych oraz przygotowywanie raportów z przeglądów
  • przyjęcie, analiza, ocena i raportowanie zgłoszeń działań niepożądanych po zastosowaniu produktów leczniczych
  • zarządzanie sygnałem
  • przygotowywanie i weryfikacja opisu systemu nadzoru nad bezpieczeństwem stosowania produktów leczniczych (Pharmacovigilance System Master file, PSMF), streszczenia PSMF (moduł 1.8.1.) i procedur postępowania (SOPs) z nim związanych oraz ich regularnym aktualizowaniem
  • opracowywanie i aktualizacja Planu Zarządzania Ryzykiem (RMP) zgodnie z regulacjami prawa
  • przygotowywanie raportów PSUR oraz raportowanie zgodnie z regulacjami prawa
  • udział w przygotowywaniu umów dotyczących wymiany informacji o bezpieczeństwie stosowania produktu leczniczego
  • obsługa bazy EudraVigilance: rejestracja i zarządzanie danymi podmiotu odpowiedzialnego w bazie, elektroniczne raportowanie do bazy EudraVigilance indywidualnych zgłoszeń działań niepożądanych (ICSRs) oraz przesyłanie i aktualizację informacji o produktach leczniczych podmiotu odpowiedzialnego (XEVMPD)
  • realizacja zadań związanych z przygotowywaniem wymaganych dokumentów w zakresie PV
  • szkolenie personelu z zakresu systemu Pharmacovigilance
  • monitorowanie wytycznych i komunikatów z zakresu bezpieczeństwa produktów leczniczych na stronach EMA
  • uczestniczenie w audytach PV

Poszukiwane kompetencje:

  • minimum 2 lata doświadczenia w zakresie monitorowania działań niepożądanych produktów leczniczych
  • wcześniejsze pełnienie funkcji Zastępcy QPPV będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość prawa farmaceutycznego
  • szeroka, interdyscyplinarna wiedza medyczna, zamiłowanie do jej pogłębiania
  • znajomość obsługi komputera - MS Office
  • odpowiedzialność, obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenia w pełnieniu funkcji zastępcy QPPV

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • umowę o pracę – to u nas standard
  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
  • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie