Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. planowania i rejestracji
new
Inżynieria
Aflofarm

Aflofarm
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
kosmetyki
środki spożywcze
Opis stanowiska

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I REJESTRACJI PRODUKTÓW POZALECZNICZYCH

Miejsce pracy: Pabianice

Region: łódzkie

Twój zakres zadań:

  • opracowanie nowych produktów w kategorii środków spożywczych i kosmetyków
  • analiza rynku pod kątem planowania rozwoju asortymentu firmy
  • weryfikacja zgodności dokumentacji produktów pod względem formalno-prawnym
  • wprowadzanie zmian w produktach, wynikających z aktualizacji wymagań prawnych
  • opracowanie dokumentacji, w celu zgłoszenia do odpowiednich urzędów
  • przygotowanie korespondencji dotyczącej prowadzonych procesów, na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych
  • bieżąca aktualizacja wiedzy z zakresu aktualnych wymagań formalno-prawnych, dotyczących środków spożywczych i kosmetyków

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne, medyczne, chemiczne, kosmetologiczne lub pokrewne,
  • umiejętność szybkiego nabywania i aktualizacji wiedzy z zakresu wymagań prawnych i procedur formalnych, dotyczących środków spożywczych i produktów kosmetycznych,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • odpowiedzialność, obowiązkowość i zaangażowanie

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • umowę o pracę – to u nas standard
  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
  • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie