• Wszystkie ofertyPabianiceZdrowieFarmacjaSpecjalista ds. Planowania i Rejestracji Produktów (produkty lecznicze, wyroby medyczne)
    Specjalista ds. Planowania i Rejestracji Produktów (produkty lecznicze, wyroby medyczne)
    new
    Zdrowie
    Aflofarm

    Aflofarm

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    farmacja
    Ms office
    dobra organizacja pracy
    English

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Pabianice

    Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

    Twój zakres zadań:

    • analiza możliwości i opracowywanie koncepcji rejestracji produktu
    • przegląd i analiza danych naukowych (klinicznych i nieklinicznych)
    • opracowywanie dokumentacji produktu (w tym administracyjnych, druków informacyjnych, klinicznych, nieklinicznych)
    • prowadzenie korespondencji formalnej z urzędami w związku z prowadzonymi procesami
    • udział w audytach wyrobów medycznych
    • opiniowanie materiałów promocyjnych
    • współpraca ze środowiskiem medycznym, farmaceutycznym w wymaganym zakresie

    Profil kandydata:

    • wykształcenie wyższe farmaceutyczne
    • dobra znajomość prawa farmaceutycznego
    • wiedza z zakresu rejestracji w obszarze UE oraz zamiłowanie do jej pogłębiania
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz wskazywania zadań priorytetowych
    • znajomość obsługi komputera - MS Office
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Osobie zatrudnionej oferujemy:

    • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
    • umowę o pracę – to u nas standard
    • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe
    • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
    • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
    • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
    • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
    • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
    • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie