Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Systemów Zarządzania w Pionie Rozwoju
new
PM
Aflofarm

Aflofarm
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
prawo jazdy kat. B
Microsoft Office
Angielski
FSJ
GVP
GLP
ISO
R&D
Mile widziane
kompetencji audytora
Opis stanowiska

Opis oferty

Każdego roku inwestujemy w działania badawczo-rozwojowe, związane z aktywnością firmy w segmencie ochrony zdrowia, a liczba osób zatrudnionych

w tym obszarze systematycznie rośnie. Nasze produkty powstają w oparciu o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Twój zakres obowiązków:

  • wdrażanie, utrzymywanie i doskonalenie systemów zarządzania wg FSJ, GVP, GLP, ISO lub innych standardów w zakresie pionu R&D
  • tworzenie lub współtworzenie dokumentacji systemowej dla pionu badawczo-rozwojowego
  • monitorowanie poprawności działania systemu, zgłaszanie propozycji zmian i usprawnień
  • dostosowanie dokumentacji systemowej pionu badawczo-rozwojowego do obowiązujących wymagań prawnych i zmian wewnętrznych
  • opiniowanie i weryfikowanie dokumentacji systemowej innych pionów spółki
  • aktualizacja wiedzy w zakresie wymagań formalno-prawnych niezbędnych do realizacji przydzielonych zadań
  • tworzenie planów, rozliczeń, sprawozdań i innych dokumentów, na zlecenie przełożonego
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi spółki w zakresie wykonywanych zadań
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi, w zakresie ustalonym z przełożonym
  • prowadzenie audytów na rzecz spółki i ocena ich wyników, udział w audytach/inspekcjach
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie jakością, chemiczny, farmaceutyczny lub pokrewny)
  • znajomość wymagań systemów zarządzania wg FSJ, GVP, GLP, ISO lub części z nich
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji systemowej
  • posiadanie kompetencji audytora będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność jednoczesnego wykonywania wielu zadań
  • zdolności analityczne (logiczne myślenie, dostrzeganie wielu perspektyw, łączenie faktów, poszukiwanie informacji i ich selekcjonowanie, wyciąganie wniosków)
  • rzetelne, terminowe i dokładne wykonywanie zadań
  • umiejętność budowania dobrych relacji, zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego
  • swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office
  • prawo jazdy kat. B

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • umowę o pracę – to u nas standard
  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
  • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie