• Wszystkie ofertyGdyniaMarketingMarketingMarketing Project Manager
    Marketing Project Manager
    Marketing
    AGA ORZECHOWSKI SP. K.

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    pomysłowość
    marketing

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • współtworzenie i koordynacja akcji marketingowych w sklepach internetowych
    • analiza i raportowanie realizacji bieżących działań marketingowych
    • zarządzanie projektami: planowanie, koordynacja oraz monitorowanie działań marketingowych od etapu koncepcji aż po realizację, w celu zapewnienia zgodności z celami, budżetem i harmonogramem.
    • śledzenie i raportowanie komunikacji i działań konkurencji
    • kreowanie i egzekucja zintegrowanego planu wsparcia sprzedaży oraz aktywacji konsumenckich
    • współpraca z grafikami, w tym opracowywanie koncepcji materiałów graficznych i landing page’y,
    • planowanie scenariusza, organizacja i nadzorowanie sesji zdjęciowych
    • nadzorowanie i koordynacja działań agencji marketingowych w zakresie Social Media
    • współpraca z influencerami
    • zaplanowanie i realizacja marketingu wizerunkowego marek własnych
    • rozwijanie kanałów takich jak Tik Tok, Pinterest, Linkedin i publikowanie na nich treści
    • publikacja postów w Social Media

    Nasze wymagania

    • Min 2-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze marketingu (w szczególności marketingu internetowego)
    • dobra organizacja własnej pracy, umiejętność planowania i zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
    • umiejętność analizowania działań konkurencji i monitowanie rynku, w tym trendów i potrzeb klienta
    • duże umiejętności interpersonalne i wysoką kulturę osobistą
    • kreatywność i chęć odkrywania niestandardowych rozwiązań
    • mile widziana znajomość Google Analytics, narzędzi marketing automation
    • stała potrzeba rozwoju z zakresu e-commerce i marketingu - umiejętności wspierania zespołu w realizacji wyznaczonych zadań
    1 811 - 2 588 USD

    Umowa o pracę

    1 811 - 2 329 USD

    B2B