• Oferty
  • Wszystkie ofertyGorzów WielkopolskiHoReCaInneAktor
    Aktor
    new
    HoReCa
    Agencja Artystyczna Proculture

    Aktor

    518 - 1 554 USDBrutto miesięcznie - UZ
    518 - 1 554 USDNetto miesięcznie - B2B
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy
    kreatywność
    skuteczna komunikacja
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Stanowisko:

    Prowadzący/ Aktor - audycje umuzykalniające.

    Wynagrodzenie 100 - 200 zł/ godzinę.

    Opis stanowiska:

    - Jako prowadzący audycje umuzykalniające dla dzieci, będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie interaktywnych zajęć z wykorzystaniem muzyki;

    - Twoim głównym celem będzie stymulowanie rozwoju muzycznego oraz edukacyjnego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

    - Zajęcia będą odbywały się z przedszkolach i szkołach.

    - Współpraca z zespołem edukatorów i animatorów oraz koordynatorem

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
    • Umiejętności aktorskie
    • Znajomość podstawowych technik muzycznych oraz różnych instrumentów.
    • Umiejętność tworzenia i realizacji programów zajęć umuzykalniających.
    • Kreatywność w dostosowywaniu zajęć do potrzeb i preferencji dzieci.
    • mile widziane wykształcenie artystyczne muzyczne lub aktorskie
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.- Dobra organizacja czasu pracy
    • prawo jazdy kategorii B
    • własny samochód

    Oferujemy:

    - Umowę o dzieło/ zlecenie/ b2b

    - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

    - Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

    - Pracę w przyjaznej atmosferze, gdzie liczy się pasja i zaangażowanie

    Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony/a do pracy z dziećmi, masz zdolności muzyczne i lubisz inspirować innych, aplikuj już teraz!

    Czekamy właśnie na Ciebie i Twoje pomysły, które wprowadzą dzieci w świat muzyki

    Kontakt z wybranymi kandydatami odbywać się będzie w trakcie trwania rekrutacji.

    Agencje Artystyczna Proculture NIP: 886 291 33 17 ul Sikorskiego 111/314 66-400 Gorzów Wielkoposlki

    518 - 1 554 USD

    Umowa zlecenia

    B2B