• Wszystkie ofertyNowy Dwór MazowieckiMarketingMarketingEvent Space Coordinator
    Event Space Coordinator
    Marketing
    Agencja Pantałyk

    2 098 - 3 186 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 925 - 2 888 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    komunikatywność
    Angielski

    Mile widziane

    technologia
    design
    Startupy

    Opis stanowiska

    Agencja Pantałyk poszukuje…

    Event Space Coordinatora do obsługi Google for Startups.

    Mieścimy się W Warszawie, na praskim Placu Konesera, w pięknych przestrzeniach niczym z Silicon Valley.

    Zakres zadań poszukiwanego/poszukiwanej:

    • Samodzielne prowadzenie projektów na terenie Google for Startups, głównie w języku angielskim.
    • Praca w małym zespole w bezpośrednim kontakcie z klientem.
    • Tworzenie, prezentowanie i kosztorysowanie ofert eventowych.
    • Odpowiedzialność za budżet i pracę z podwykonawcami.
    • Koordynacja prac graficznych i brandingowych.

    Kogo szukamy, czego oczekujemy:

    • Języka angielskiego na poziomie C1.
    • Osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.
    • Zainteresowania technologią, a w szczególności startupami.
    • Znajomości trendów, zainteresowania polskim designem (lubimy ładne rzeczy).
    • Otwartej głowy, zapału i poczucia humoru.
    • Umiejętności pracy pod presją czasu.
    • W skrócie: wyobraźnia, kreatywność, zaangażowanie, j.angielski - tego szukamy, a reszty nauczymy! :)

    Oferujemy:

    • Pracę dla Google for Startups, czyli w międzynarodowym środowisku.
    • Ciekawe projekty i anglojęzyczne stanowiska :)
    • Jasne i uczciwe warunki wynagrodzenia.
    • Absolutny brak owocowych czwartków, casualowych frajdejów i innych młodych i dynamicznych zespołów :)
    • Zapewniamy lunche na stołówce zakładowej, kompot included :)

    Jeżeli powyższy opis to Ty, albo czujesz, że My to miejsce dla Ciebie - wyślij CV za pomocą Rocket Jobs (z chęcią obejrzymy też Twoje portfolio). Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym. CV zbieramy do 15.09.2024.

    2 098 - 3 186 USD

    Umowa zlecenia

    1 925 - 2 888 USD

    B2B