Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Marketplace Specialist
Marketing
Agencja Pirk Spark

8 000 - 14 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 000 - 14 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
e-commerce
multitasking
analiza
dobra organizacja pracy
Mile widziane
skuteczna komunikacja
Opis stanowiska

W strategii Pirk Spark na 2024 roku mamy zapis, że chcemy pracować z najlepszymi!

Jeśli zatem jesteś osobą, która w swoim fachu dąży do bycia najlepszym, to jesteśmy właśnie dla Ciebie i zapraszamy do aplikowania do nas.

W Pirk Spark jesteśmy odpowiedzialni za wzrost naszych klientów w internecie. Jesteśmy największą agencją obsługująca sprzedawców na Allegro w Polsce. Tym samym jedyną, która łączy usługę z technologią. Posiadamy własną aplikację, która w połączeniu z wiedzą naszego zespołu dowozi świetne rezultaty.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Specjalisty z doświadczeniem w sprzedaży na różnych marketplace. Chcemy, abyś swoje doświadczenie przełożył na tworzenie najlepszych strategii dla naszych klientów na Allegro.

Miejsce pracy:

  • dla osób z Poznania i okolic: Poznań (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie)
  • dla osób spoza Poznania i okolic: wtorek - środa w biurze w Poznaniu, pozostałe dni zdalnie.

Zadania, które Ci powierzymy:

  • szczegółowa analiza kont Allegro,
  • opracowywanie strategii krótko i długoterminowych dla kont klientów,
  • układanie harmonogramów realizacji strategii,
  • estymowanie czasu pracy potrzebnej na realizację strategii, jego kontrola i wyciąganie wniosków,
  • dostosowywanie tworzonych strategii do strategii firm będących właścicielami kont,
  • poszukiwanie i wprowadzanie nowych rozwiązań zwiększających skuteczność sprzedaży,
  • raportowanie osiągniętych efektów,
  • obliczanie rentowności prowadzonych strategii,
  • monitorowanie działań konkurencji i bieżące reagowanie na zmieniające się trendy,
  • współpraca ze specjalistami w celu sprawnego realizowania ustalonych strategii,
  • prowadzenie analiz na podstawie danych z Allegro Analytics i Trade Watch.

Dlaczego chcesz z nami pracować:

  • zapewniamy wdrożenie w mechanizmy działania Allegro,
  • posiadamy zespół specjalistów, który profesjonalnie wdroży każdą strategię,
  • wsparcie Team Leaderów dysponujących bardzo dużą wiedzą o Allegro i tworzeniu strategii marketingowych,
  • duża samodzielność w działaniu, możliwość realizowania własnych strategii,
  • współpraca z dużymi graczami na Allegro,
  • bardzo duże możliwości kreowania działań powiększających sprzedaż na kontach,
  • ogromne możliwości rozwoju i powiększania swojej wartości na rynku pracy,
  • za bardzo wysoki poziom jakości dowożonej w całym 2023 roku otrzymaliśmy od Allegro odznakę Quality Champion,
  • rozwijamy własną aplikację Allespark, która będzie posiadać unikalne raporty pozwalające m.in. na określenie rentowności prowadzonej sprzedaży,
  • posiadamy system premiowy, który pozwala realnie podnosić wynagrodzenie.

Dodatkowo:

  • stabilne i elastyczne zatrudnienie – UZ/UOP/B2B to co dla Ciebie jest odpowiednie,
  • pracę w dobrze zlokalizowanym biurze w centrum Poznania,
  • hybrydowy model pracy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Kogo preferujemy?

Poszukujemy kreatywnych i analitycznych osób z doświadczeniem na poziomie mid i eksperckim. Preferujemy osoby z minimum dwuletnim doświadczeniem w pracy nad tworzeniem strategii sprzedaży na marketplace.

Mamy 3 etapy rekrutacji na to stanowisko

Pierwszy etap to zadanie które dostaniesz na maila ( przygotowanie strategii do konta Allegro)

Kolejny etap to rozmowa telefoniczna, która będzie trwać do 45 min.

Ostatni etap, to rozmowa z CEO i Managerem.

Informujemy, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

8 000 - 14 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UoP