• Wszystkie ofertyMosinaMarketingMarketingSpecjalista ds. Allegro (Junior)
    Specjalista ds. Allegro (Junior)
    new
    Marketing
    Agencja Pirk Spark

    1 113 - 1 243 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 113 - 1 243 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital
    ecommerce
    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    analiza
    multitasking

    Opis stanowiska

    W strategii Pirk Spark na 2024 roku mamy zapis, że chcemy pracować z najlepszymi!

    Jeśli zatem jesteś osobą, która w swoim fachu dąży do bycia najlepszym, to jesteśmy właśnie dla Ciebie i zapraszamy do aplikowania do nas.

    Wierzymy też mocno w rozwój naszych ludzi i pomagamy im w tym, by stali się top 1.

    W Pirk Spark jesteśmy odpowiedzialni za wzrost naszych klientów w internecie. Jesteśmy największą agencją obsługująca sprzedawców na Allegro w Polsce. Tym samym jedyną, która łączy usługę z technologią. Posiadamy własną aplikację, która w połączeniu z wiedzą naszego zespołu dowozi świetne rezultaty.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

    Specjalisty ds. Allegro (Junior) który pomoże nam w obsłudze naszych Klientów. Liczymy, że wesprzesz nasz zespół i zwiększysz sprzedaż obsługiwanych przez nas kont Allegro!

    Miejsce pracy: Poznań/ Preferowany hybrydowy system pracy (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie)

    Opis stanowiska:

    • obsługa kont klientów na platformie Allegro,
    • optymalizacja i rozwój kampanii Allegro Ads,
    • raportowanie postępów prac i wyników finansowych,
    • monitorowanie i edytowanie ofert - nadzór nad wytwarzaniem kontentu zdjęciowego i opisów produktów,
    • tworzenie strategii marketingowej i kształtowanie polityki cenowej,
    • obsługa klienta: maile, rozmowy telefoniczne, spotkanie online, spotkania stacjonarne,
    • analiza konkurencji obsługiwanych klientów.

    Wymagania:

    • znajomość serwisu Allegro,
    • komunikatywność i samodzielność w pracy,
    • umiejętność delegowania zadań i pracy w zespole,
    • umiejętność pracy w arkuszach kalkulacyjnych.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • znajomość programu Tradewatch i Allegro Analytics,
    • umiejętność tworzenia kampanii Allegro Ads.

    Oferujemy:

    • szeroki zakres swobody działania,
    • możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności kreowania liderów kategorii na największym marketplace w Polsce,
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub inną formę współpracy preferowanej przez kandydata,
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (szczegóły w dalszym etapie rekrutacji),
    • przyjazną atmosferę pracy w zgranym, młodym i dynamicznym zespole,
    • praca w szybko rozwijającej się Agencji Marketingowej.

    Poszukujemy osób z doświadczeniem na poziomie juniorskim. Dużym atutem będzie doświadczeniem w agencji marketingowej, ale nie jest to warunek konieczny.

    Mamy 4 etapy rekrutacji.

    Pierwszy dwa etapy to zadania rekrutacyjne które dostaniesz od nas na maila. Kolejny etap to rozmowa telefoniczna, która będzie trwać około 30 min.

    Ostatni etap, to rozmowa z naszym Managerem działu realizacji.

    Informujemy, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

    1 113 - 1 243 USD

    B2B