Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Allegro (Junior)
new
Marketing
Agencja Pirk Spark

Poznań
4 300 - 6 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
4 300 - 6 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
ecommerce
digital
dobra organizacja pracy
Mile widziane
analiza
multitasking
Opis stanowiska

W strategii Pirk Spark na 2024 roku mamy zapis, że chcemy pracować z najlepszymi!

Jeśli zatem jesteś osobą, która w swoim fachu dąży do bycia najlepszym, to jesteśmy właśnie dla Ciebie i zapraszamy do aplikowania do nas.

Wierzymy też mocno w rozwój naszych ludzi i pomagamy im w tym, by stali się top 1.

W Pirk Spark jesteśmy odpowiedzialni za wzrost naszych klientów w internecie. Jesteśmy największą agencją obsługująca sprzedawców na Allegro w Polsce. Tym samym jedyną, która łączy usługę z technologią. Posiadamy własną aplikację, która w połączeniu z wiedzą naszego zespołu dowozi świetne rezultaty.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Specjalisty ds. Allegro (Junior) który pomoże nam w obsłudze naszych Klientów. Liczymy, że wesprzesz nasz zespół i zwiększysz sprzedaż obsługiwanych przez nas kont Allegro!

Miejsce pracy: Poznań/ Preferowany hybrydowy system pracy (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie)

Opis stanowiska:

  • obsługa kont klientów na platformie Allegro,
  • optymalizacja i rozwój kampanii Allegro Ads,
  • raportowanie postępów prac i wyników finansowych,
  • monitorowanie i edytowanie ofert - nadzór nad wytwarzaniem kontentu zdjęciowego i opisów produktów,
  • tworzenie strategii marketingowej i kształtowanie polityki cenowej,
  • obsługa klienta: maile, rozmowy telefoniczne, spotkanie online, spotkania stacjonarne,
  • analiza konkurencji obsługiwanych klientów.

Wymagania:

  • znajomość serwisu Allegro,
  • komunikatywność i samodzielność w pracy,
  • umiejętność delegowania zadań i pracy w zespole,
  • umiejętność pracy w arkuszach kalkulacyjnych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu Tradewatch i Allegro Analytics,
  • umiejętność tworzenia kampanii Allegro Ads.

Oferujemy:

  • szeroki zakres swobody działania,
  • możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności kreowania liderów kategorii na największym marketplace w Polsce,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub inną formę współpracy preferowanej przez kandydata,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (szczegóły w dalszym etapie rekrutacji),
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym, młodym i dynamicznym zespole,
  • praca w szybko rozwijającej się Agencji Marketingowej.

Poszukujemy osób z doświadczeniem na poziomie juniorskim. Dużym atutem będzie doświadczeniem w agencji marketingowej, ale nie jest to warunek konieczny.

Mamy 4 etapy rekrutacji.

Pierwszy dwa etapy to zadania rekrutacyjne które dostaniesz od nas na maila. Kolejny etap to rozmowa telefoniczna, która będzie trwać do 45 min.

Ostatni etap, to rozmowa z naszym Managerem działu realizacji.

Informujemy, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

4 300 - 6 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

Netto miesięcznie - B2B