Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Operator DTP
new
Design
Agencja Reklamowa DART

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dtp
Adobe InDesign CC
Illustrator CC
photoshop
techniki druku
Mile widziane
Mac
Opis stanowiska

Za nami tysiące zrealizowanych projektów, setki zadowolonych Klientów i miliony pomysłów, ale nadal uważamy, że… dopiero się rozgrzewamy! 🔥

Nasz 50-osobowy team to wspaniałe połączenie entuzjazmu młodości i rozwagi doświadczenia, który ciągle się powiększa.

Chcesz dołączyć? ➡ Aplikuj!

📌 Miejsce pracy: Poznań

🧩 Twój zakres obowiązków:

  • skład i łamanie tekstu w materiałach retailowych (katalogi i gazetki reklamowe)
  • obróbka, montaż i retusz zdjęć
  • nanoszenie korekt
  • weryfikacja materiałów pod kątem ich wykorzystania w druku
  • przygotowanie i wysyłka materiałów do druku

✔ Nasze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w składzie DTP (w szczególności składzie gazetek reklamowych i katalogów)
  • sprawne posługiwanie się programami Adobe InDesign CC, Illustrator CC, Photoshop
  • znajomość zagadnień związanych z przygotowaniem materiałów pod kątem różnych technik druku
  • sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość środowiska MAC

✨ To oferujemy:

  • pracę dla krajowego lidera w branży FMCG
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu komunikacji marketingowej mającej wpływ na branżę
  • praca w zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie oraz zaplecze socjalne
  • atrakcyjny system premiowy
  • biuro w kameralnej okolicy