• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaPracownik służby zdrowia
    Pracownik służby zdrowia
    new
    Zdrowie
    Agencja Wywiadu

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Agencja Wywiadu (AW) to polska służba specjalna odpowiedzialna za wywiad zagraniczny. Jej misją jest dostarczanie wywiadowczych informacji najważniejszym organom władzy państwowej Rzeczpospolitej Polskiej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    branża medyczna

    Opis stanowiska

    Jesteśmy służbą specjalną odpowiadającą za bezpieczeństwo Polski. Pozyskujemy informacje istotne dla bezpieczeństwa zewnętrznego, selekcjonując spośród nich te, które są wiarygodne, istotne i przydatne.

    Do Agencji Wywiadu poszukujemy osób, które będą w stanie wspomóc naszą organizacją w zapewnieniu właściwej opieki medycznej innym funkcjonariuszom i pracownikom.

    Jeśli posiadasz doświadczenie w udzielaniu świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych oraz rehabilitacyjnych dołącz do naszego zespołu w charakterze lekarza, pielęgniarki lub pielęgniarza lub ratownika medycznego/pielęgniarza-kierowcy.

    Czego oczekujemy?

    • Wykształcenia kierunkowego,
    • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
    • Wysokiej kultury osobistej,
    • Umiejętności obsługi komputera,
    • Ukończonych kursów: szczepień, EKG, medycyny pracy.

    Co oferujemy?

    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Pracę w miłym zespole, w ośmiogodzinnym trybie pracy, bez dyżurów nocnych/świątecznych, bez wizyt domowych :)
    • Możliwość nauki języków obcych,
    • Wsparcie finansowe na naukę i rozwój,
    • Liczne benefity: dofinansowanie karnetów sportowych, miejsce parkingowe, wewnętrzna siłownia i bufet,
    • Uprawnienia emerytalne jak w służbach mundurowych.

    Siedziba naszej instytucji znajduje się w Warszawie.

    Więcej informacji znajdziesz na stronie aw.gov.pl

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.