• Wszystkie ofertyToruńMarketingMarketingKoordynator ds. Visual Merchandisingu
    Koordynator ds. Visual Merchandisingu
    Marketing
    Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

    Toruń
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    prawo jazdy
    doświadczenie

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Planowanie, organizacja i realizacji wystaw w salonach firmowych
    • Dbałość o spójność wizerunku marki i standardy ekspozycji w sklepach firmowych
    • Współpraca z zespołem w zakresie efektywnego wykorzystania przestrzeni wystawowych
    • Analiza trendów rynkowych w zakresie merchandisingu
    • Regularne aktualizowanie i odświeżanie ekspozycji, wystaw itp.
    • Monitorowanie i kontrola jakości ekspozycji w punktach w tym przeprowadzanie regularnych audytów
    • Nadzór nad magazynowaniem oraz dystrybuując materiałów wystawowych
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z partnerami handlowymi i dostawcami

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2-3 doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii visual merchandisingu
    • Zmysł estetyczny i umiejętność tworzenia atrakcyjnych i spójnych koncepcji wizualnych
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
    • Kreatywność oraz zdolność do proponowania nieszablonowych rozwiązań
    • Samodzielność
    • Gotowość do odbywania spotkań we wszystkich lokalizacjach firmy

    Co możemy zaoferować?

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę prężnie rozwijającej się firmie
    • Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
    • Szkolenia
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach