• Wszystkie ofertyToruńMarketingSocial mediaSpecjalista ds. Social Media
    Specjalista ds. Social Media
    Marketing
    Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

    Toruń
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    socialmedia
    dobra organizacja pracy
    kreatywność

    Opis stanowiska

    Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. to największy w Polsce autoryzowany dealer marki JOHN DEERE. Naszym klientom oferujemy szerokie portfolio maszyn rolniczych, sprawny serwis, dostępność części oraz rozwiązania rolnictwa precyzyjnego. Jesteśmy firmą z pasji i miłości do rolnictwa dla rolnictwa. 🚜🌾

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Social Media

    Zakres Twoich obowiązków:

    • Tworzenie, planowanie i realizacja strategii komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube itp.).
    • Monitorowanie i analiza wyników kampanii oraz ich optymalizacja w celu zwiększenia efektywności.
    • Regularne publikowanie postów, zarządzanie harmonogramem i interakcja z obserwatorami.
    • Tworzenie treści w formie tekstowej, graficznej i wideo, we współpracy z zespołem kreatywnym.
    • Planowanie, nagrywanie i prowadzenie firmowych podcastów – od przygotowania scenariusza, przez wybór gości, aż po montaż i publikację.
    • Analiza wyników działań social media i raportowanie efektywności kampanii.
    • Monitorowanie trendów i najlepszych praktyk w obszarze mediów społecznościowych i podcastów.
    • Współpraca z influencerami, partnerami oraz gośćmi podcastów w celu promowania marki.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Doskonała znajomość narzędzi i platform social media (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube).
    • Umiejętność tworzenia angażujących treści oraz kreatywnego podejścia do kampanii.
    • Doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu podcastów – mile widziana znajomość narzędzi do nagrywania i montażu dźwięku.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i realizacji kilku projektów jednocześnie.
    • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
    • Kreatywność i innowacyjne podejście do tworzenia treści oraz realizacji kampanii.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z influencerami.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Szkolenia i możliwość rozwoju
    • Prywatną opiekę medyczną z dofinansowaniem pracodawcy
    • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy