Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. rolnictwa precyzyjnego
new
Inne
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Słupsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie techniczne
Mile widziane
branża rolnicza
Opis stanowiska

Miejsce pracy: praca mobilna w Nowej Dąbrowie i okolicach

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalne prezentowanie i demonstrację systemów rolnictwa precyzyjnego
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz bieżącą obsługę powierzonej bazy klientów
  • Instalację i uruchamianie systemów rolnictwa precyzyjnego
  • Wsparcie dla klienta w zakresie obsługi systemów
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Uczestnictwo w targach i wystawach branżowych
  • Raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Zainteresowanie nowinkami technicznymi
  • Zaangażowanie
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia swojej wiedzy
  • Mile widziane - znajomość branży rolniczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i wdrożeniach
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy