• Wszystkie ofertyZiemiełowiceInżynieriaMotoryzacjaSerwisant maszyn rolniczych
    Serwisant maszyn rolniczych
    new
    Inżynieria
    AGROAS

    AGROAS

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    mechanika

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Liczymy na Twoje wsparcie w zakresie:

    • naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej maszyn rolniczych
    • uruchamianiu maszyn u Klienta wraz z niezbędnym szkoleniem z obsługi
    • weryfikację maszyn rolniczych pod kątem potencjalnej naprawy po sezonie
    • doradztwa i szkolenia technicznego w zakresie prawidłowej eksploatacji
    • utrzymanie porządku na powierzonym stanowisku pracy

    Łatwiej będzie Ci zacząć jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku mechanik/elektromechanik
    • posiadasz doświadczenie w tematyce napraw maszyn rolniczych
    • umiejętnie organizujesz czas swojej pracy
    • jesteś samodzielny i odpowiedzialny
    • łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś komunikatywny
    • masz prawo jazdy kat. B

    Dołącz do naszego zespołu i przygotuj się na:

    • pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na umowę o pracęi
    • interesujące warunki finansowe wraz dodatkami pracowniczymi
    • możliwość rozwoju zawodowego opartego na solidnych fundamentach
    • specjalistyczne szkolenia serwisowe podnoszące wartość pracownika
    • profesjonalne narzędzia do wykonywania pracy
    • wsparcie w procesie wdrożenia i adaptacji na stanowisku pracy