• Oferty
  • Wszystkie ofertyŻmigródInneSerwisant maszyn rolniczych
    Serwisant maszyn rolniczych
    Inne
    AGROAS

    AGROAS

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy
    mechanika
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Liczymy na Twoje wsparcie w zakresie:

    • naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej maszyn rolniczych
    • uruchamianiu maszyn u Klienta wraz z niezbędnym szkoleniem z obsługi
    • weryfikację maszyn rolniczych pod kątem potencjalnej naprawy po sezonie
    • doradztwa i szkolenia technicznego w zakresie prawidłowej eksploatacji
    • utrzymanie porządku na powierzonym stanowisku pracy

    Łatwiej będzie Ci zacząć jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku mechanik/elektromechanik
    • posiadasz doświadczenie w tematyce napraw maszyn rolniczych
    • umiejętnie organizujesz czas swojej pracy
    • jesteś samodzielny i odpowiedzialny
    • łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś komunikatywny
    • masz prawo jazdy kat. B

    Dołącz do naszego zespołu i przygotuj się na:

    • pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na umowę o pracęi
    • interesujące warunki finansowe wraz dodatkami pracowniczymi
    • możliwość rozwoju zawodowego opartego na solidnych fundamentach
    • specjalistyczne szkolenia serwisowe podnoszące wartość pracownika
    • profesjonalne narzędzia do wykonywania pracy
    • wsparcie w procesie wdrożenia i adaptacji na stanowisku pracy