• Wszystkie ofertyGrodkówMarketingPerformance (SEM)Specjalista ds. digital marketingu
    Specjalista ds. digital marketingu
    Marketing
    AGROAS

    AGROAS

    Grodków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Meta Ads
    Google Analytics
    Kampanie reklamowa
    Google Ads

    Opis stanowiska

    Liczymy na Twoje wsparcie w zakresie:

    • generowania ruchu na stronie poprzez skuteczne strategie reklamowe, które obejmują zarówno kampanie płatne, jak i organiczne
    • tworzenia od podstaw struktur kampanii i reklam w Meta Ads
    • analizy efektywności prowadzonych działań, raportowania oraz przedstawiania rekomendacji
    • tworzenia i optymalizacji landing pages, wpisów na www, wpisów blogowych
    • researchu działań konkurencji, śledzenia panujących trendów.

    Łatwiej będzie Ci zacząć jeśli:

    • znasz bardzo dobrze narzędzia Google Ads, Google Tag Manager, Google Analytics 4, Meta Ads
    • charakteryzuje Cię umiejętność analizy i wyciągania wniosków
    • cechuje Cię duża samodzielność, dobra organizacja, inicjatywa w podejmowaniu działań oraz chęć rozwoju
    • znajomość Google Merchant Center, TYPO 3, Worldpress – będzie to dodatkowym plusem.

    Dołącz do naszego zespołu i przygotuj się na:

    • pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • interesujące warunki finansowe wraz benefitami pracowniczymi
    • możliwość rozwoju zawodowego opartego na solidnych fundamentach
    • specjalistyczne szkolenia podnoszące wartość pracownika
    • profesjonalne narzędzia do wykonywania pracy
    • wsparcie w procesie wdrożenia i adaptacji na stanowisku pracy
    • możliwość pracy hybrydowej luz zdalnej
    • rodzaj umowy do wyboru: UOP, B2B lub zlecenie.