• Wszystkie ofertyGrodkówMarketingSocial mediaSpecjalista ds. marketingu
    Specjalista ds. marketingu
    Marketing
    AGROAS

    AGROAS

    Grodków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    adobe ilustrator
    Canva
    marketing

    Opis stanowiska

      Liczymy na Twoje wsparcie w zakresie:

    • planowania i prowadzenia komunikacji marek własnych
    • tworzenia materiałów na kanały social media (teksty, grafiki, zdjęcia, filmy): FB, Instagram, LinkedIn, Youtube
    • analizy trendów rynkowych
    • organizacji wydarzeń promocyjnych, eventów, konferencji
    • generowania ruchu na stronie poprzez skuteczne strategie reklamowe, które obejmują zarówno kampanie płatne, jak i organiczne
    • monitorowania wyników i optymalizacji działań marketingowych
    • współpracy z działami produktowymi oraz z agencjami zewnętrznymi.

        Łatwiej będzie Ci zacząć jeśli:

    • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny
    • jesteś kreatywny/a oraz otwarty/a na nowe zadania
    • obsługujesz programy graficzne jak Canva, ADOB Ilustrator lub Corel
    • jesteś proaktywny/a, nastawiony/a na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiesz dzielić się wiedzą
    • znasz narzędzia takie jak TYPO3, Google (Ads, Tag Manager, Analytics 4, Merchant Center) oraz Meta Ads, * to dodatkowy plus.

    Dołącz do naszego zespołu i przygotuj się na:

    • pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • interesujące warunki finansowe wraz benefitami pracowniczymi
    • możliwość rozwoju zawodowego opartego na solidnych fundamentach
    • specjalistyczne szkolenia podnoszące wartość pracownika
    • profesjonalne narzędzia do wykonywania pracy
    • wsparcie w procesie wdrożenia i adaptacji na stanowisku pracy
    • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej
    • rodzaj umowy do wyboru: UOP, B2B lub zlecenie.