Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Automatyk – Robotyk
new
Inżynieria
AIUT

AIUT
Gliwice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
prawo jazdy B.
dyspozycyjność
elastyczność
automatyka
robotyka
Opis stanowiska

AIUT to prywatna, polska firma inżynierska, realizująca złożone projekty techniczne na całym świecie. Nasi specjaliści tworzą innowacyjne, interdyscyplinarne rozwiązania z obszarów robotyki, automatyki, pojazdów autonomicznych, zaawansowanych rozwiązań IT dla przemysłu. Mamy oddziały w USA, Kanadzie, Chinach, Indiach, Niemczech, Rumunii i rozwijamy się coraz szybciej!

W obszarze IOT Internetu Rzeczy AIUT jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych firm w tym rejonie Europy dostarczających kompletne własne rozwiązania sprzętowe i systemowe dla odczytu liczników, pomiaru poziomu w zbiornikach, monitorowania. Dostarczyliśmy ponad 750.000 urządzeń na całym świecie i ponad 100 ekosystemów IoT do zarządzania danymi jest dostarczonych lub eksploatowanych przez naszych klientów.

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie systemów automatyki i robotyki.
  • Programowanie sterowników programowalnych PLC, systemów SCADA.
  • Programowanie systemów kontroli procesów typu DCS.
  • Wdrażanie systemów u klienta.
  • Zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym, a także handlowym.

Nasze wymagania:

  • Ukończyłeś/aś studia techniczne (automatykę, robotykę).
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim i/lub niemieckim.
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B i ważny paszport.
  • Jesteś gotowy/a do wyjazdów służbowych (także zagranicznych).
  • Chętnie się uczysz i zdobywasz wiedzę praktyczną.
  • Charakteryzuje Cię elastyczne podejście i duża dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Długofalową współpracę.
  • Pracę w dużym, eksperckim, wielonarodowym środowisku.
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju dostosowaną do umiejętności i oczekiwań pracownika.
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania.
  • Specjalistyczne szkolenia.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze oraz imprezy integracyjne.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny, karta sportowa).
  • Zajęcia jogi 🙂